Українська
User navigation
logout icon Вийти

Дресирування тварин

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Дресирування тварин

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Дресирування тварин

Давно минули часи, коли дресирували лише службових собак, і це вважалося прерогативою кількох порід. У сучасному суспільстві власники домашніх вихованців вважають за краще, щоб їхні чотирилапі друзі були вихованими, знали команди і поводилися пристойно, і тут на допомогу прийдуть послуги дресирування від професіонала. Знайти таку людину легко та просто, якщо ви скористаєтеся мапою на Mapus.ua.

Кінолог на допомогу – домашньому улюбленцю користь

Кожен собака - це окрема індивідуальність зі своїми звичками, іноді шкідливими. Нелегко буває відучити цуценя підбирати їжу на вулиці, голосно гавкати з будь-якого приводу або гризти взуття, а дресирування допомагає з цим впоратися, хоч і не без зусиль. Є різні форми дресирування собак:

  • коли спеціаліст працює індивідуально з твариною у присутності господаря – навчаються і один, і другий;

коли тварину привозять на майданчик, де збирається група собак, а заняття проходять у груповому форматі;

  • коли собака переїжджає на час курсу дресури до готелю для тварин (як правило, заміський будинок з територією).

Визначивши, який із способів потрібний, простіше підшукати фахівця. Для цього можна створити власне завдання на Mapus.ua та відслідковувати відповіді на нього, а можна просто пошукати в потрібному районі позначку, яка вкаже на кінолога (дресирувальника). Починати заняття краще у щенячому віці, проте навіть якщо пес потрапив у будинок дорослим, це не привід не навчити його гарним манерам.

 Вмієте дресирувати собак – почніть заробляти цим.

У світі нерідкі випадки зміни професійної діяльності. Якщо ви вмієте дресирувати цуценя, можете жити з собаками різних порід, захоплюєтеся цим - чому б не спробувати заробляти цим? Для початку потрібно створити обліковий запис на Mapus.ua, заповнити профайл і взяти перше замовлення. Поступово зростатиме рейтинг, а разом із ним і популярність.

Курс слухняності, дресирування, відпрацювання певних поведінкових ситуацій – працювати із собаками складно, але дуже цікаво. Усі аспекти роботи заздалегідь обговорюються в чаті між клієнтом та виконавцем, щоб була чітка програма дій та повна інформація про послуги. На Mapus.ua немає посередників, і дуже важливо, що немає жодних комісій та прихованих платежів.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt