Українська
User navigation
logout icon Вийти

Готель для тварин

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Готель для тварин

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Готель для тварин

Готель для домашніх тварин – необхідна опція, якщо вся родина їде на відпочинок, а собаку чи кота взяти із собою не можна. Також часто тварину не можна і залишити вдома, нехай навіть її хтось годуватиме щодня. Знайти такий готель неподалік будинку – найбільш оптимальний варіант – і нагляд тварині гарантований, і господарі будуть спокійні. На Mapus.ua легко знайти потрібне місце – всі готелі, які надають послуги тваринам, відмічені на мапі міста.

У місті або за містом – де краще тимчасово поселити домашнього вихованця

Хостел для тварин може бути різним – це може бути організовано в умовах окремої будівлі або навіть квартири у місті, а може й у привабливіших умовах – за містом, у приватному будинку. У будь-якому випадку потрібно заздалегідь вивчити такі питання:

  • Як розміщуються тварини у готелі, скільки їх, чи є умови для кожного з них.
  • Чим годують собак та кішок у готелі, чи потрібно привозити свій корм.
  • Як і де гуляють домашні вихованці та хто цим займається.

Загалом досить популярні невеликі готелі, де одночасно знаходиться до 5 собак. При цьому важливо дізнатися, з ким із них перебуватиме ваш вихованець – бувають відверто агресивні породи. Іноді тварини знаходяться кожен у своїй клітці – це теж потрібно передбачити, оскільки не всі собаки спокійно ставляться до цього.

Ціни на готелі для тварин різні, потрібно підібрати той рівень, який підходить вашому вихованцю і вписується до бюджету. Є умови для перетримання собак - продавайте свої послуги на Mapus.ua

Багато хто сьогодні шукає альтернативних джерел заробітку, і взяти собаку на час відпустки господарів – один із них. У квартирі або в приватному будинку можна організувати міні-готель або брати неконфліктного вихованця в компанію до свого. Потрібно заздалегідь продумати базові умови, а потім прийти на Mapus.ua, створити обліковий запис і заповнити профіль.

Знайти виконавця послуг на мапі вашого міста легко – на Mapus.ua налаштовані фільтри, які допомагають це зробити. Також є й низка допоміжних функцій – рейтинг виконавця, підтвердження його облікового запису. Загалом майданчик побудований так, щоб знайти послугу можна було швидко та легко, а всі переговори велися між клієнтом та виконавцем безпосередньо.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt