Українська
User navigation
logout icon Вийти

Догляд за іншими тваринами

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Догляд за іншими тваринами

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Догляд за тваринами

Послуги з догляду за тваринами сьогодні потрібні, адже собаки та коти є практично в кожній родині. При цьому є породи, яким потрібно набагато більше, ніж просто догляд, тут слід розмовляти про повноцінний грумінг. А коли йдеться про виставку, то фахівець, який знає всі тонкощі та нюанси підготовки до неї, на вагу золота. Mapus.ua допоможе знайти потрібного виконавця в залежності від району міста та послуги, яка потрібна.

Салон або приватний спеціаліст – що краще.

Не секрет, що давно вже існують салони краси для собак і котів, проте ціни в них найчастіше досить високі. Крім того, немає жодної гарантії, що такий заклад буде відкрито у зручному для господаря тварини районі. На Mapus.ua все набагато простіше:

  • Необхідно створити замовлення;
  • У ньому важливо описати всі ті послуги, які потрібні;
  • Далі доведеться відстежувати тих виконавців, які відповідатимуть на завдання;
  • також важливо стежити за актуальністю замовлення.

Останній крок - вибір виконавця, тут можна покладатися і на його рейтинг, і на обліковий запис (підтверджений чи ні), і на відгуки. І трохи на свою інтуїцію, яка може підказати, наскільки людина відповідальна.

Є й інший шлях – просто виставити необхідні фільтри та шукати на мапі міста позначки, якими позначені виконавці необхідних послуг.

Догляд за вихованцями – послуга, що дозволяє заробити.

Догляд за домашніми тваринами - те, що ви можете і любите робити вдома? Створіть обліковий запис на Mapus.ua і почніть заробляти улюбленою справою. Не так важливо, які послуги пропонує виконавець по суті, як те, наскільки повно і точно він їх описує. У клієнта має скластися повноцінне уявлення того, на що він може розраховувати – він гарантовано вибере виконавця, вже знаючи, що той йому може дати.

Собака, кішка, рибки – домашні вихованці завжди складають кампанію людині. При цьому важливо, щоб будь-який з улюбленців отримав належний догляд. Знайти людину, яка готова грати, вигулювати, підстригти пазурі або зробити інші процедури у зручному місці та заздалегідь обумовлений час дозволить Mapus.ua – сучасна інтерактивна мапа міста з відмінним функціоналом.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt