Українська
User navigation
logout icon Вийти

Догляд за котами

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Догляд за котами

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Догляд за котами

Домашній вихованець у будинку чи квартирі – це величезна радість, але ще багато тривог, завдань, що вимагають щоденного виконання. Послуги з догляду за котами можна знайти всюди - є достатньо фахівців, які готові запропонувати їх. На Mapus.ua можна знайти тих, хто забезпечить вихованцю догляд вчасно та на регулярній основі або одноразово.

Послуги по догляду за котами – грумінг, перевезення та інше

Тварина вимагає постійного догляду – кота можна іноді купати, стригти або тримінгувати, обстригати пазурі тощо. Якщо господарі мають на це час, а крім того, такі дії дозволяє вана кімната у квартирі, то все добре. Але найчастіше буває навпаки: постійна зайнятість, відсутність умов чи складність породи змушують господарів шукати такі послуг на стороні.

Зручно привести кота до закладу, де за пару годин зроблять все необхідне. Також є люди, які готові пропонувати такі послуги на своїй території. Знайти таку людину легко – потрібно окреслити район на мапі міста та придивитися до списку тих, хто пропонує послуги з догляду за котами. Найпоширеніші з них:

  • розчісування;
  • стрижка;
  • Гігієнічні процедури;
  • Перевезення;
  • Перетримка (готель) тощо.

Для пошуку виконавця потрібно створити своє завдання, де описати всі необхідні послуги. Після цього доведеться постійно моніторити, хто пропонує послуги, заходити в профайли виконавців і дивитися на їхній рейтинг. Можна піти і іншим шляхом – налаштувати фільтр на Mapus.ua таким чином, щоб побачити усі потрібні позначки на мапі у вашому районі. Важливо звертати увагу на обліковий запис виконавця – підтверджений чи ні.

Продавайте свої послуги на Mapus.ua

Багато людей сьогодні змінюють свою професійну діяльність, причому досить кардинально. Послуги з догляду за тваринами можуть приносити дохід, то чому б не спробувати себе у справі? Створіть обліковий запис на Mapus.ua, розпишіть у профайлі всі свої можливості та вміння, а потім поставте позначку на мапі міста – у якому районі вам зручно ці послуги надавати. Потенційні клієнти обов'язково знайдуть вас та замовлять послуги. Особливим попитом користується послуга підготовки кота до виставки, але не меншим - вичісування ковтунів або обрізання кігтів.

Mapus.ua – зручний сучасний майданчик, на якому можна легко знайти виконавця послуги або клієнта, якому вона потрібна. Мапа міста та позначки на ній – сучасний спосіб заощадити час та гроші, адже жодних прихованих платежів та комісій тут немає.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt