Українська
User navigation
logout icon Вийти

Догляд за собаками

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Догляд за собаками

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Догляд за собаками

Домашній вихованець у будинку – це величезна радість, але ще багато тривог, завдань, що вимагають щоденного виконання. Послуги з догляду за собаками можна знайти всюди - є достатньо фахівців, які готові запропонувати їх. На Mapus.ua можна знайти тих, хто забезпечить вихованцю догляд вчасно та на регулярній основі або одноразово.

Послуги по догляду за собаками – грумінг, перевезення та інше

Тварина вимагає постійного догляду - собаку потрібно купати, стригти або тримінгувати, обстригати їй пазурі тощо. Якщо господарі мають на це час, а крім того, такі дії дозволяє вана кімната у квартирі, то все добре. Але найчастіше буває навпаки: постійна зайнятість, відсутність умов чи складність породи змушують господарів шукати такі послуг на стороні.

Зручно привести собаку до закладу, де за пару годин зроблять все необхідне. Також є люди, які готові пропонувати такі послуги на своїй території. Знайти таку людину легко – потрібно окреслити район на мапі міста та придивитися до списку тих, хто пропонує послуги з догляду за собаками. Найпоширеніші з них:

  • Купання та розчісування;
  • стрижка;
  • Гігієнічні процедури;
  • Перевезення;
  • Вигул;
  • Перетримка (готель) тощо.

Для пошуку виконавця потрібно створити своє завдання, де описати всі необхідні послуги. Після цього доведеться постійно моніторити, хто пропонує послуги, заходити в профайли виконавців і дивитися на їхній рейтинг. Можна піти і іншим шляхом – налаштувати фільтр на Mapus.ua таким чином, щоб побачити усі потрібні позначки на мапі у вашому районі. Важливо звертати увагу на обліковий запис виконавця – підтверджений чи ні.

Продавайте свої послуги на Mapus.ua

Багато людей сьогодні змінюють свою професійну діяльність, причому досить кардинально. Послуги з догляду за тваринами можуть приносити дохід, то чому б не спробувати себе у справі? Створіть обліковий запис на Mapus.ua, розпишіть у профайлі всі свої можливості та вміння, а потім поставте позначку на мапі міста – у якому районі вам зручно ці послуги надавати. Потенційні клієнти обов'язково знайдуть вас та замовлять послуги. Особливим попитом користується послуга підготовки собаки або кота до виставки, але не меншим вичісування ковтунів або обрізання кігтів.

Mapus.ua – зручний сучасний майданчик, на якому можна легко знайти виконавця послуги або клієнта, якому вона потрібна. Мапа міста та позначки на ній – сучасний спосіб заощадити час та гроші, адже жодних прихованих платежів та комісій тут немає.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt