Українська
User navigation
logout icon Вийти

Вигул тварин

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Вигул тварин

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Вигул тварин

Домашній вихованець – це радість від спілкування, але й постійні турботи. Якщо ж часу катастрофічно не вистачає, варто пошукати того, хто зможе вигулювати собаку щодня. Також послуги з вигулу тварин актуальні і на час короткої відпустки, коли не хочеться змінювати обстановку собаці та шукати готель для тварин. Знайдіть потрібного виконавця на Mapus.ua.

Вигул собак – як знайти помічника на Mapus.ua

Для того щоб забезпечити свого вихованця вигулом, можна піти двома шляхами:

  • Створити завдання в сервісі – це доступно будь-якому зареєстрованому користувачеві. Відстежувати відповіді та спілкуватися з виконавцями. Обговорити ціну на послуги та обрати найкращого з усіх.
  • Відфільтрувати мапу таким чином, щоб за заданою послугою побачити всіх виконавців у потрібному районі. Переглянути профайли тих, хто пропонує послуги, поспілкуватися безпосередньо з виконавцями, обрати потрібного.

Важливо звернути увагу на сам обліковий запис виконавця – краще мати справу з підтвердженими, це надійніше. Також потрібно відслідковувати і власне завдання, оскільки воно за деякий час стане неактуальним. Загалом немає нічого складного – на Mapus.ua прості та зрозумілі правила, а кількість користувачів постійно зростає.

Пропонуйте свої послуги та почніть заробляти вигулом собак

Якщо ви можете вигулювати собак та хочете підробити, це просто. Створюйте обліковий запис і заповнюйте свій профайл, намагаючись дати якомога більше корисної інформації, ставте позначку на мапі у своєму районі міста. Так замовник зможе дізнатися про послуги та вибрати вас як виконавець.

Вигулювати тварин цілком можуть і підлітки, найчастіше це найкращий варіант. Собака отримує активного друга, з яким можна побігати та пограти, а підліток – кишенькові гроші, зароблені самостійно і від цього цінніші, ніж ті, що видають батьки.

Mapus.ua – майданчик, який пропонує багато корисних послуг у потрібному районі міста. Достатньо виставити правильно фільтр – і позначки на  мапі покажуть, хто готовий допомогти у вигулі собаки. Всі перемовини та обговорення послуг та їх вартість відбуваються між клієнтом та виконавцем – це зручно та швидко. Також немає жодних прихованих комісій та платежів.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt