Українська
User navigation
logout icon Вийти

Допомога в дорозі

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Допомога в дорозі

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Автодопомога

Чи потрібна термінова допомога на дорозі? Знайдіть того, хто її надасть, у сервісі Мапус! Такі послуги часто пропонують водії таксі, служб доставки, вантажоперевезень — весь робочий час вони проводять на дорогах міста, тому завжди готові витягнути з кучугури або ями, дотягнути авто на тросі до заправки або сервісу, прикурити акумулятор, що сів, або допомогти із заміною пробитого колеса.

Швидка автодопомога: як це працює?

Непередбачена ситуація на дорозі – не рідкість. І з деякими проблемами не може впоратися навіть досвідчений водій. Тому послуга техдопомоги на дороги дуже потрібна: деякі поломки можна діагностувати тільки у сервісі, та й експлуатація автомобіля у несправному вигляді заборонена, це просто небезпечно.

Знайти людину, яка запропонує швидку автодопомогу, ви можете у сервісі Мапус — відкривайте мапу того району, де вимушено застрягли, а потім обирайте відповідну категорію послуг. Якщо ви авторизовані на сайті, то відразу побачите контактні дані виконавців - ми приховуємо номери телефонів від неавторизованих відвідувачів, щоб позбавити своїх користувачів спаму.

Швидка автодопомога на дорозі визволить у різних випадках:

  • Якщо у вас закінчився бензин. Так, таке трапляється навіть із тими, хто зазвичай стежить за рівнем палива у баку. Повідомте про причину виклику фахівця, і він привезе вам бензин у каністрі або дотягне до найближчої АЗС.
  • Якщо сів акумулятор. Подібна несправність машини - традиційна "зимова" проблема, вона легко "лікується" прикурюванням від іншого авто, після цього слід трохи поїздити містом, щоб зарядити акумулятор. Якщо батарея сідає занадто часто, її час замінити.
  • Якщо колесо спустило, а з собою немає запаски. Рухатися зі спущеною шиною не можна, можна пошкодити диск, і тоді ремонт обійдеться набагато дорожче. Викликаний майстер привезе все, що потрібно для ремонту шини, після чого залишиться тільки підкачати колесо і дістатися шиномонтажу.

Використовуйте сервіс Мапус, щоб викликати техдопомогу на дорозі чи самому пропонувати її! Заощаджуйте на послугах майстрів та заробляйте з простим та зручним інструментом, який ми створили для того, щоб зібрати всі послуги на районі в одному сервісі.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt