Українська
User navigation
logout icon Вийти

Ремонт двигуна

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Ремонт двигуна

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Ремонт двигуна автомобіля

Зламався автомобіль і потрібний ремонт двигуна за розумною ціною та з гарантією якості? Знайдіть потрібного спеціаліста у сервісі Мапус - тут зібрані всі послуги на районі, а значить, ви можете обрати виконавця поблизу будинку або роботи та домовитися з ним безпосередньо, без посередників.

Від чого залежить вартість капітального ремонту двигуна

Насамперед, від типу двигуна, що визначає складність його конструкції, ступеня зносу його запчастин, вузлів та агрегатів. Коли ви замовляєте капітальний ремонт двигуна, завдання майстра - повністю відновити працездатність двигуна. Поки більша частина двигуна не буде розібрана, назвати остаточну вартість практично неможливо лише діапазон цін.

До переліку робіт з капітального ремонту двигуна автомобіля, що визначають його ціну, входять:

  • Повне розбирання всіх вузлів ДВЗ, їх дефектування, тобто виявлення несправностей та зношених деталей.
  • Ремонт або повна заміна зношених деталей. Майстер може запропонувати вам поставити оригінальні запчастини, вони дорожчі, або ж контрактні, тобто випущені іншим виробником за домовленістю із заводом та за його ліцензією. Зазвичай контрактні запчастини родом із Китаю.
  • Розточування блоку циліндрів, шліфування колінчастого валу або головки блоку циліндрів (ГБЦ) – необхідність такої роботи визначає фахівець.
  • Складання двигуна та встановлення його в автомобіль, перевірка справності роботи перед віддачею клієнту.

Як бачите, кожен із цих етапів складається з безлічі завдань.Чим складніше влаштований мотор на вашій машині, тим більше часу майстер витратить на його капітальну машину, а значить, і обійдеться це дорожче.

Довіряти капітальний ремонт мотора потрібно тільки професіоналам, не обирайте для цього першу СТО. Обов'язково дізнайтеся у майстра, чи має досвід ремонту саме таких автомобілів, яке обладнання він використовує, скільки триває гарантія після закінчення робіт. Багато фахівців спеціалізуються на конкретній марці або типі двигуна і не беруться за ремонт інших моторів.

Ми впевнені, що ви обов'язково знайдете потрібного спеціаліста у нашому сервісі. Шукайте його прямо на мапі або створіть завдання. В останньому випадку виконавці відгукнуться, якщо вважатимуть ціну та строки виконання роботи справедливими.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt