Українська
User navigation
logout icon Вийти

Технічне обслуговування та діагностика

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Технічне обслуговування та діагностика

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Технічне обслуговування та діагностика автомобіля

Деякі несправності автомобіля складно діагностувати самостійно, тому потрібна допомога фахівця. Замовити виїзну діагностику ви можете у майстрів, які пропонують свої послуги у сервісі Мапус. Це справжні професіонали своєї справи, що працюють з різними марками машин і використовують сучасне обладнання.

Технічна діагностика автомобіля у вашому районі

Виїзна діагностика рятує у тих випадках, коли немає можливості доставити машину у сервіс. Це можуть бути як суто механічні поломки, що вимагають транспортування авто на евакуаторі, так і проблеми з електрикою.

Приводом для виклику експерта може стати «чек», що горить, на приладовій панелі з будь-якої причини. Досвідчені автовласники знають, що краще переконатися, що проблема дрібниця, і відразу ж вирішити її, ніж експлуатувати машину і чекати, коли щось зламається всерйоз. Тому якщо ви не впевнені, що ваше авто повністю справне, викликайте майстра - він прибуде у зручний для вас час, захопить діагностичне обладнання для зчитування помилок бортового комп'ютера. Якщо несправність справді нескладна, можна буде одразу ж домовитися про ремонт. А в іншому випадку – записатися в автосервіс. Головне, що ви знатимете причину поломки машини.

Як знайти майстра для виїзної діагностики авто?

Обирайте відповідну категорію послуг на головній сторінці нашого сервісу та шукайте виконавців поблизу. Щоб бачити контактні дані інших користувачів, вам потрібно авторизуватись на сервісі Мапус. Якщо ще не реєструвалися, саме час зробити це. Реєстрація не займе більше хвилини: потрібно лише вказати своє ім'я, адресу електронної пошти та номер телефону. На цей номер ми надішлемо смс з кодом підтвердження. Введіть його в порожнє поле і все готове.

Серед переваг нашого сервісу — відсутність комісій та необмежене спілкування замовників та виконавців. Ви можете зв'язуватися з потрібними вам фахівцями як на сервісі, так і по телефону або месенджерах.

Ми будемо вдячні, якщо після співпраці з майстром ви залишите свій відгук про нього на нашому сайті. Це потрібно і для формування рейтингу виконавця, і для інших замовників — вони бачитимуть, чи варто довіряти фахівцеві важливе завдання.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt