Українська
User navigation
logout icon Вийти

Тюнінг

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Тюнінг

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Тюнінг автомобіля

Знайти чудового фахівця з тюнінгу автомобіля ви можете у сервісі Мапус, де зібрані послуги на районі. Відкривайте мапу на головній сторінці, шукайте виконавців у потрібній категорії та зв'язуйтесь з ними безпосередньо, без посередників. Наш сервіс не стягує комісії, не обмежує спілкування користувачів та надає зручну можливість шукати та пропонувати послуги на районі.

Замовте автотюнинг на Мапус

Автомобільний тюнінг - широке поняття, куди входить і обклеювання кузова вініловими плівками, і встановлення аудіосистем, і встановлення аеродинамічних обважень. При цьому дуже важливо обрати надійного фахівця, який добре розуміється на тому, які зміни в конструкцію та зовнішній вигляд авто вносити можна, а за які можна отримати штраф від поліції.

Видів автомобільного тюнінгу багато, серед найпопулярніших можна назвати:

  • Тюнінг кузова. Включає аерографію, тобто нанесення малюнків на капот, дах або бічні сторони авто, установку силових обважень (для позашляховиків), монтаж світлодіодних стрічок для підсвічування порогів, колісних дисків, днища.
  • Тюнінг коліс із встановленням інших амортизаторів та пружин для зміни кліренсу, причому дорожній просвіт можна і збільшувати, і зменшувати.
  • Чіп-тюнінг двигуна. Проводиться з метою зняття обмеження швидкості та потужності, що встановлюються виробниками автомобілів.
  • Аудіотюнінг. Сюди входять установка магнітоли з якіснішим звуком, динаміків, підсилювачів тощо. Знайти спеціаліста з автомобільного тюнінгу у сервісі Мапус можна двома способами: прямо на мапі свого міста або району, а також шляхом створення замовлення. На головній сторінці сайту вам потрібно клікнути за написом «Створити завдання», після чого вам залишиться описати завдання, що стоїть перед майстром, і вказати ціну, а також терміни виконання роботи. Після цього ви отримуватимете відгуки виконавців.

Використовуйте Мапус, щоб шукати фахівців різного профілю, у тому числі в області автомобільного тюнінгу, а також пропонувати свої послуги мешканцям міста чи району. Скачайте мобільний додаток, він дасть вам можливість будь-якої миті відгукуватися на завдання або зв'язуватися з майстрами.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt