Українська
User navigation
logout icon Вийти

Догляд за салоном

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Догляд за салоном

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Догляд за салоном автомобіля

Тим, хто багато часу проводить за кермом, не потрібно розповідати про важливість регулярного догляду салону машини. Якщо ви шукаєте спеціаліста, який допомагає автовласникам підтримувати чистоту салону, ви обов'язково знайдете його у сервісі Мапус! Тут свої послуги пропонують досвідчені фахівці, які працюють з будь-якими матеріалами: натуральною та штучною шкірою, алькантарою та іншими видами матеріалів.

Які послуги входять у догляд салону авто?

Звертаючись до майстрів у цій категорії, ви можете домовитися з ними про такі роботи:

Хімчистка салону. Особливо часто професійного чищення потребують машини з тканинною оббивкою сидінь або чохлами. Пролиті на сидіння напої, їжа, що потрапила туди, брудні лапи тварин — все це залишає на тканині не тільки плями, а й неприємні запахи. Якісна хімчистка дозволяє повернути тканині первісний вигляд, позбавити її сторонніх запахів і будь-яких забруднень, включаючи складні масляні плями, сліди від трави і так далі.

Полірування пластикових поверхонь. Догляд за пластиком у салоні авто полягає у ретельному очищенні поверхонь та обробці їх спеціальними складами. Після цього пластик краще відштовхує пил, стає гладким, блискучим, ніби новим.

Ремонт оббивки або її повної перетяжки. Якщо ви часто возите пасажирів, тварин чи речі, то на сидіннях машини можуть з'явитися потертості, розриви, порізи. А натуральній шкірі взагалі властиво з часом втрачати форму, розтягуватися. Повернути салону естетичний вигляд допоможуть послуги фахівців - вони запропонують акуратне усунення дефектів оббивки або повну заміну. У професіоналів у галузі догляду за шкіряним та тканинним салоном автомобіля завжди під рукою великий набір спеціальної хімії. Для хімчистки фахівці використовують паропилососи або миючі пилососи, дуже потужні, що всмоктують бруд не тільки з поверхні, але і зсередини тканини.

Знайдіть свого майстра з догляду за салоном авто поблизу будинку чи роботи! Використовуйте для цього Мапус, це просто та зручно! Не забувайте залишати відгук про співпрацю, щоб полегшити завдання іншим замовникам та підвищити рейтинг хорошого виконавця.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt