Українська
User navigation
logout icon Вийти

Прибирання та допомога по господарству

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Прибирання та допомога по господарству

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Інші побутові послуги

Виконавці у цьому розділі сервісу Мапус займаються наданням побутових послуг, з будь-яким з них ви можете зв'язатися безпосередньо. Домовляйтеся про умови співпраці без посередників і комісії, економте і заробляйте на тому, що вмієте!

Які послуги можна замовити в цьому розділі?

Тут ми зібрали все те, що не увійшло в інші підкатегорії допомоги по господарству. Це дрібні побутові послуги - винесення сміття, вигул собаки, покупка продуктів або ліків, виконання інших доручень. А також нагляд за будинком, полив кімнатних рослин під час вашої відсутності, невеликий ремонт сантехніки, меблів, підтримуюче прибирання квартири і багато іншого.

Все те, чим сусіди зазвичай допомагають одне одному, можна попросити зробити виконавців на Мапус. Можливо, прямо зараз хтось шукає нескладну роботу саме в вашому районі і готовий за невелику плату взятися за завдання.

Як швидко знайти майстра побутових послуг?

Знайдіть його на мапі. Відкривайте головну сторінку сервісу, шукайте свій район і обирайте піктограму у вигляді щітки. Вивчайте профілі виконавців, шукайте у них «інші побутові послуги» і зв'язуйтеся зручним для вас способом - на сайті, по телефону або у месенджері.

Створіть власне завдання. Опишіть, що саме і в який термін потрібно зробити, вкажіть ціну. Ваше завдання з'явиться у результатах пошуку роботи фахівцями в області побутових послуг і на мапі. Вам залишиться тільки дочекатися відгуків і обрати конкретного виконавця.

Якщо ви самі хочете заробляти дрібними побутовими послугами, створіть профіль виконавця і пропонуйте те, що готові робити. Рекомендуємо витратити пару хвилин на відправку фото документів, щоб отримати статус «перевіреного виконавця». Як показують наші дослідження, їм замовники довіряють набагато більше. 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt