Українська
User navigation
logout icon Вийти

Прасування речей

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Прасування речей

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Прасування речей

Швидко замовити прасування білизни на дому ви можете за допомогою сервісу Мапус - тут виконавці і замовники знаходять один одного і домовляються про умови співпраці. Зареєструйтеся на сайті, щоб мати доступ до контактів користувачів, це не займе багато часу. Якщо ви хочете заробляти прасуванням, обов'язково пропонуйте свої послуги тут - ми впевнені, що ваші потенційні клієнти поблизу якраз шукають вас!

Парове прасування білизни

Сучасні технології роблять ведення домашнього господарства не тільки легше, але й ще приємніше, тепер є можливість найняти когось, щоб доручити прасування, прання і прибирання, а не витрачати на це свій дорогоцінний час. Послуги прасування затребувані не тільки у приватних осіб, а й у організацій - готелів, хостелів та інших, де потрібно регулярно забезпечувати клієнтів чистою прасованою білизною, рушниками.

Які саме послуги пропонують виконавці на Мапус?

Прасування постільної білизни на дому у замовника. Ви викликаєте фахівця, він приїжджає у зручний для вас час, гладить підготовлені речі і після закінчення пред'являє вам результат. Від вас - прасувальна дошка, праска і електрика, від виконавця - якісне прасування підковдр, простирад, наволочок.

Прасування білизни та одягу без праски. Якщо мова йде про вкрай делікатні тканини, такі як шовк, атлас, мереживо або шерсть, використовувати звичайну праску небажано. Для вірівнення складок на таких речах використовуються особливі парові системи. Прасування паром також рекомендована для дитячого одягу опція, адже в процесі такої обробки тканин знищуються хвороботворні мікроорганізми, алергени.

Вертикальне прасування паром штор, предметів гардеробу - суконь, пальт, кардиганів, костюмів та інших речей. Проникаючи у всю глибину тканини, пар м'яко розправляє помятості складки,  навіть на таких «примхливих» матеріалах, як льон.

Замовити прасування постільної білизни, одягу парою або звичайним способом через Мапус можна за пару хвилин: вам досить знайти виконавця на мапі, зв'язатися з ним і домовитися про терміни і вартістьр роботи. Другий спосіб - створити завдання. Вкажіть, чого саме ви чекаєте від виконавця, прикладіть фото, якщо вважаєте, що вони допоможуть в оцінці масштабу і складності завдання. А потім - отримуйте відгуки від тих, хто готовий взятися за ваше замовлення.

Заробляйте прасуванням білизни на дому!

Хочете заробляти на тому, що вмієте робити швидко і якісно? Створіть акаунт виконавця в сервісі Мапус і шукайте замовлення поблизу від будинку. Ви можете домовитися з замовником про роботу в його будинку або про те, що він буде привозити випрані речі до вас, а забирати їх в попрасованому вигляді.

Сервіс Мапус створений для простого пошуку послуг і роботи на районі. Ми не стягуємо комісію з користувачів, а для зручності виконавців пропонуємо їм отримати статус «Перевірений» або «Преміум». Якщо вам важливо, щоб ваш профіль міг відображатися на верхніх рядках в категорії «Прасування білизни», вибирайте «Преміум». Якщо ж вам хочеться підвищити довіру з боку замовників, підтвердіть свою особу адміністрації сервісу і отримаєте галочку перевіреного виконавця.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt