Українська
User navigation
logout icon Вийти

Прибирання

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Прибирання

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Прибирання приміщень

Замовити прибирання приміщень у Києві, Харкові, Львові та інших містах України дешево і з гарантією якості ви можете на сервісі Мапус. Тут фахівці з клінінгу працюють без посередників, з будь-яким з них ви можете зв'язатися безпосередньо, щоб домовитися про взаємовигідну співпрацю.

Як обрати клінінг?

Перш за все, варто орієнтуватися на обсяг і складність завдання - якщо вам потрібно просто привести в цілому доглянуту квартиру до ладу, з цим цілком впорається одна найнята людина з набором побутової хімії, серветок і хорошим пилососом. Інша справа, якщо мова йде про генеральне прибирання офісу, торгового приміщення, великого будинку або квартири після ремонту. Для цього краще наймати відразу кілька клинерів, щоб процес не розтягнувся на кілька днів.

Замовляючи клінінгові послуги, обов'язково поцікавтеся усіма аспектами:

Ціною. Звичайно, всім нам хочеться отримувати послуги відмінної якості якнайдешевше. Але давайте будемо реалістами: як і в інших сферах, у клінінгу ціна чітко корелює з якістю роботи. Дешевий клінінг, швидше за все, буде виконаний звичайної побутової хімією, яка є в будь-якому магазині, а значить, і якихось неймовірних результатів чекати від нього не варто.

Обладнанням. Для будь-якого клінера спеціальне обладнання для очищення й обробки поверхонь - це найбільша і найважливіша стаття витрат. Професійні миючі пилососи, парогенератори, швабри - все це не тільки скорочує час прибирання, а й економить сили, а значить, дозволяє виконати більше замовлень за день без втрати якості.

Чистячіми засобами. Прибирання приміщень проводиться професійної хімією, яка не має різкого запаху. Якщо ви хочете, щоб у вашій квартирі зробили прибирання, використовуючи гіпоалергенні засоби, або засобами зі складом,  безпечним для дітей, тварин, попередьте про це. Окремо скажіть, якщо потрібно вивести складні плями з килима або дивана, видалити пригорілий жир з плити і кухонних поверхонь.

Спектром послуг. Клінінг - досить широке поняття. Сюди входить і підтримуюче, і генеральне прибирання, і очищення поверхонь від складних забруднень, наприклад, цементу та іншого будівельної бруду. Багато фахівців в клінінгу також без проблем беруться за чистку промислового обладнання, наприклад, печей і плит в ресторанах, кафе, вологе чищення м'яких меблів, хімчистку матраців та інші завдання.

На Мапус ви можете знайти послуги клінінгу двома способами:

На мапі. Шукайте піктограму у вигляді щітки, так ми позначаємо всі послуги з прибирання. Після того, як клікнете на картинку, зліва з'явиться профіль виконавця. Якщо бачите в описі профілю червоний знак оклику, лякатися не варто - він показує, що виконавець не підтвердив свою особу адміністрації сервісу. Це не означає, що з ним не можна співпрацювати.

Через власне завдання. Це зручно, коли ви шукаєте постійного працівника для прибирання приміщень або шукаєте прибиральницю в офіс або магазин. Чи хочете підібрати співробітника на майбутнє, не дуже терміново. Після перевірки модератором ваше завдання будуть бачити у результатах пошуку у виконавців і на мапі. Коли встановлений термін актуальності закінчиться, завдання буде автоматично знято з публікації. Ви і самі можете видалити його, якщо знайдете прибиральницю протягом цього терміну.

Заробляйте клінінгом на Мапус!

надаєте клінінгові послуги у Києві, області або іншому місті? Тоді обов'язково зареєструйтеся в нашому сервісі в якості виконавця. Якщо ви уважно підійдете до оформлення профілю, замовлення не змусять себе чекати!

Отримайте статус перевіреного виконавця. Це швидко, безпечно - ми не зберігаємо ваші дані і не передаємо третім особам. Перевіреним виконавцям замовники довіряють набагато більше, охочіше звертаються до них за послугами.

Якщо хочете ще більше переваг, наприклад, бути на першіх позиціях у результатах пошуку у вашій категорії послуг, придбайте «Преміум». Він також дозволить вам інтегрувати профіль з акаунтами в соціальних мережах, завантажувати прайс-листи, обирати необмежену кількість категорій.

Просіть замовників, з якими співпрацювали, залишати відгуки про вашу роботу. Це займе у них пару хвилин, проте ваш рейтинг підросте, а з ним і дохід.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt