Українська
User navigation
logout icon Вийти

Робота в саду, городі, на ділянці

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Робота в саду, городі, на ділянці

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Робота в саду, городі, на ділянці

Швидко знайти досвідченого садівника у Києві та інших містах України вам пропонує Мапус - зручний сервіс із безкоштовним пошуком виконавців у будь-яких сферах. У нас є все для простої взаємодії між користувачами: мапа із зазначеними завданнями і пропозиціями послуг, перевірка виконавців, можливість залишати відгуки про співпрацю.

Замовити послуги садівника

Власна ділянка землі - це не тільки майже безмежні можливості для ландшафтного дизайну, але ще і копітка, практично цілорічна праця. Газонна трава, чагарники (плодові і декоративні), дерева, квіти - все це вимагає грамотного догляду, який може забезпечити кваліфікований садівник.

Що входить в послуги садівника?

Розробка плану ділянки з урахуванням особливостей рельєфу, освітленості, географічного розташування, типу грунту, рівня грунтових вод та інших факторів. Професіонал врахує, де на вашій присадибній території тінь і вологість, а де майже завжди сонячно, підбере відповідні сорти рослин, щоб вони відчували себе комфортно і не витісняли один одного при сусідстві.

Підготовка саджанців і ділянки до посадки, формування альпійських гірок, розбивка квітників, клумб. Садівник підкаже, де і як краще розмістити окремі елементи ландшафтного дизайну, щоб вони гармонійно виглядали разом і створювали вигляд цілісної композиції.

Полив рослин, прополка бур'янів, розпушування грунту, внесення добрив при необхідності, наприклад, якщо в ґрунті не вистачає мікроелементів, або вона дуже щільна і погано пропускає повітря і воду.

Обрізка дерев, їх лікування, боротьба з шкідниками, хворобами. Дерева і чагарники теж можуть хворіти - це проявляється у вигляді сохнучих гілок, жовтіючого і скрученого листя. Хворе дерево на ділянці - не тільки негарно, але ще небезпечно для решти зелені. У роботу садівника входить виявлення таких проблем на ранніх стадіях і їх вирішення.

Кронування і обрізка кущів, створення декоративних огорож. Жива огорожа з вічнозелених чагарників виглядає по-справжньому розкішно, якщо вона має чітку форму. Садівник вміє стригти кущі таким чином, щоб не завдавати їм шкоди.

Стрижка та полив газону. Зараз, коли багато хто воліє бачити на ділянці не грядки з помідорами і огірками, а рівний зелений газон, такі послуги особливо затребувані. Садівник дбатиме про газони, регулярно підстригатиме його для підтримки ефектного і доглянутого вигляду.

Як замовити послуги садівника?

У сервісі Мапус ви можете бути як замовником, так і виконавцем. Професіоналам ми допомагаємо знаходити роботу садівником без посередників, а тим, хто хоче доручити турботу про свою ділянку фахівцю, - швидко підбирати персонал.

Тим, хто шукає садівника у Києві, Миколаєві, Харкові та інших містах, ми рекомендуємо створити завдання. У цього варіанту відразу кілька плюсів:

Вам не потрібно переглядати численні профілі виконавців, шукати серед них кращого, дзвонити і дізнаватися умови співпраці і величину погодинної оплати. Після публікації вашого завдання ви будете отримувати відгуки від фахівців.

Ви самі визначаєте вартісь робіт у вашому саду, на городі. Якщо потрібно зробити щось просте, наприклад, прополоти бур'яни, зовсім не обов'язково наймати професіонала з багаторічним досвідом. З таким завданням легко впораються майстри-початківці, а вартість їх послуг помітно нижче.

Використовуйте Мапус, щоб знайти фахівця з озеленення саду, благоустрою ділянки, прибудинкової території. Шукайте послуги на районі!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt