Українська
User navigation
logout icon Вийти

Послуги няні

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Послуги няні

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги няні

Свої послуги няні у Києві, Харкові, Львові та інших містах країни пропонують виконавці у цьому розділі сервісу Мапус. Ми пропонуємо вам зв'язуватися з ними безпосередньо, для цього вам потрібно авторизуватись на сайті. Якщо у вас ще немає облікового запису, заведіть його, це нескладно: досить вказати ім'я, електронну пошту та підтвердити номер мобільного телефону.

Як обрати няню для дитини

Якою має бути ідеальна няня? Доброю, відповідальною, турботливою, люблячою і розуміючою дітей і, звичайно, вміє з ними ладнати. Знайти таку людину нелегко, адже навіть найкраща вища педагогічна освіту і багаторічний досвід не дадуть гарантію, що професіонал підбере ключик до вашої дитини. Але якщо підійти до питання вибору няні з усією серйозністю, шанси знайти свою Мері Поппінс істотно зростають.

Отже, що потрібно враховувати, коли ви шукаєте няню?

Вік дитини. Малюкам до року більш важливо дотримання режиму, регулярні прогулянки і своєчасне годування. Тому немає сенсу шукати няню зі знанням іноземної мови або умінням грати на фортепіано, щоб вона сиділа з немовлям. Дітям дошкільного віку зазвичай шукають компаньйонку - жінку, яка буде супроводжувати їх на гуртки, вчити етикету, самостійного догляду за собою, розвивати інтелект, кругозір,  дрібну моторику тощо.

Обов'язки няні. Ваша няня може частково суміщати функції вихователя, помічниці по господарству і компаньйонки, або ж виступати тільки в одній ролі. Тобто вона може займатися безпосередньо вихованням дитини, але при цьому відмовлятися від прибирання в дитячій або готування їжі..Або ж гуляти з дитиною пару годин в день, водити її на секції, але не займатися навчанням і підготовкою до школи. Визначтеся, чого саме ви чекаєте від няні для своєї дитини, окресліть чітке коло обов'язків, наприклад: з 9 до 18 по будням готувати дитячу їжу, гуляти з дитиною два рази в день, займатися ліпленням і малюванням, дотримуватися режиму. Чим конкретніше буде перелік, тим простіше буде знайти няню.

Особисті якості няні. Особливості характеру, спосіб життя, наявність хронічних захворювань, які можуть перешкодити активно грати з дитиною. Якщо ви шукаєте няню на годину, вивчати кандидаток на цю роль можна не настільки прискіпливо. З турботою про дитину на час недовгої відсутності батьків впорається навіть юна дівчина без досвіду виховання власних дітей, головне - дати їй чіткі інструкції і контактні номера для екстреного зв'язку. А ось пускати у родину надовго першу зустрічну все ж не варто, тому обов'язково дізнайтеся про няню якомога більше: чи є у неї досвід, медична довідка про здоров'я і довідка про відсутність судимості, рекомендації колишніх роботодавців. Якщо у вашому будинку є тварини, попередьте про це няню, дізнайтеся, чи немає у неї алергії.

Компетенції няні. Що вона вміє? Чи знайома вона з методиками розвитку дітей, з якими саме, чи працювала з малюками саме такого віку? Дізнайтеся, чи проходила няня курс надання першої допомоги, чи є у неї медична або педагогічна освіта.

Обираючи няню без посередників, тобто не через агентство, обов'язково домовтеся про пробні днями - це дасть можливість дитині і вам придивитися до няні, зрозуміти, подобається і підходить вона вам.Будьте в цей час поблизу, розповідайте про устрій життя в сім'ї, цікавтеся життям няні. Якщо вас все влаштує, можна домовлятися про вихід няні на роботу на повний день.

Не соромтеся задавати питання - ви плануєте довірити няні найголовне і найважливіше, що у вас є - свою дитину, її безпеку і психологічний комфорт. При цьому зовсім не обов'язково проводити співбесіду з нянею по шаблонному списку питань, можете пропонувати їй гіпотетичні ситуації і оцінювати, як вона відповість. Наприклад: «Дитина розплакалася на прогулянці, що будете робити?». Або: «Малюк відмовляється від їжі, як ви поступите?». Ці наближені до реального життя ситуації розкажуть вам про няню набагато більше будь-якого резюме.

Знайдіть роботу нянею без посередників!

Якщо ви хочете знайти роботу нянею поблизу від будинку, використовуйте Мапус! Створіть профіль виконавця, заповніть всі розділи, щоб вашим потенційним роботодавцям було зрозуміло, що ви вмієте, чому можете навчити дитину. Рекомендуємо відразу ж отримати статус перевіреного виконавця - замовники набагато більше довіряють тим, хто не ховається за анонімністю.

Ми публікуємо приватні оголошення про пошук нянь без посередників, тобто ви безпосередньо домовляєтеся з замовником про терміни і вартість роботи. Окремо обговоріть, як будуть оплачуватися понаднормовані часи або дні, вихідні - як правило, для них встановлюється погодинна ставка.

У сервісі Мапус ви можете знайти роботу нянею вихідного дня або з погодинними виходами, причому у себе на районі. Якщо ви покажете себе як професіонал, люблячий і розуміючий дітей, труднощів із пошуком замовлень точно не виникне.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt