Українська
User navigation
logout icon Вийти

Послуги швачки

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Послуги швачки

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги швачки

У цьому розділі сервісу Мапус представлені послуги з пошиття одягу на замовлення - обирайте надійного і відповідального виконавця, обговорюйте з ним безпосередньо умови співпраці і не забудьте залишити відгук за його результатами! Впевнені, тут ви знайдете якісні і доступні за ціною, послуги на районі з пошиття та ремонту одягу.

Незважаючи на величезну різноманітність одягу в магазинах, послуги швачки ніколи не перестануть бути затребуваними. Що вміє такий фахівець? Що він пропонує клієнтам?

Індивідуальний пошив одягу. Хтось звертається, щоб отримати ексклюзивну річ, якої точно не буде ні у кого іншого, хтось - через особливості будови тіла, що заважають підібрати одяг у магазині. У будь-якому випадку це відмінна можливість отримати річ, яка ідеально сяде і буде підкреслювати гідності фігури, приховувати її недоліки. Пошиття одягу на замовлення - це не тільки стильні класичні костюми, вечірні та весільні сукні, а й маскарадні костюми, вбрання для дитячих ранків та багато іншого.

Пошиття шкільної форми. Цією послугою користуються батьки школярів, ліцеїстів, гімназистів, якщо в навчальних закладах суворі вимоги до крою і кольору форми, а купити її в магазині з якихось причин не вийшло, або не знайшовся відповідний розмір. Швачка пошиє форму точно за мірками дитини, закладе запас по довжині спідниці і брюк, щоб до кінця року форма не виявилася мала.

Підгонку по фігурі. Якщо ви скинули вагу і улюблені джинси тепер бовтаються, не поспішайте від них позбавлятися - практично будь-яка швея-у Києві і іншому місті змінить речі, завдяки чому ви зможете не розорятися на оновленні гардеробу. Те ж саме стосується і нових речей, брюк, спідниць - якщо хочете вкоротити одяг, зменшити, збільшити в талії, стегнах, грудях, звертайтеся до кравчині. Деякі ательє також беруться за роботу з верхнім одягом - куртками, шубами, дублянками.

Пошиття домашнього текстиля - постільної білизни, скатертин, ковдр, підшиття  штор і так далі. Це хороша можливість оформити інтер'єр в єдиному стилі і не витрачати занадто багато часу на пошук текстилю. Готові штори, покривала будуть відмінно поєднуватися між собою завдяки схожості кольору, фактури або візерунків. Пошиття на замовлення вирішує проблему з нестандартними розмірами текстильних виробів, наприклад, якщо у вас дуже високі стелі і потрібні довгі портьєри і тюль.

Ремонт одягу. Поставити латку, яку ніхто не помітить, пришити ґудзики на найтоншій тканини без її пошкодження, вставити, замінити блискавку - все це і багато іншого вміють швачки, що працюють на дому. Вони також можуть відновити мереживо, акуратно закрити слід від прожога і надати інші послуги з ремонту будь-якого одягу.

Як замовити пошиття одягу?

Ми пропонуємо вам шукати виконавців на мапі або створити завдання - обидва варіанти по-своєму зручні. Якщо ви авторизувалися на сайті, то можете відразу бачити контактні дані інших користувачів, при цьому ми ніяк не обмежуємо ваше спілкування - пишіть, телефонуйте, зв'язуйтеся у месенджерах.

Коли ви створюєте завдання, воно з'являється на мапі і по результатах пошуку виконавцями. Ціну на пошиття одягу ви визначаєте самі, при цьому не забувайте, що занадто низька ціна відверне майстрів, і ви можете не дочекатися відгуків. Обов'язково вкажіть актуальність завдання, після цього терміну завдання буде знято з публікації, і вас не будуть турбувати.

На мапі ви можете знайти швачку недалеко від будинку або роботи, тобто в своєму районі. Це дозволить вам не витрачати багато часу на дорогу до майстрині, приїжджати на примірку стільки раз, скільки буде потрібно, не стоячи кожен раз у тягнучках.

Якщо вам потрібен одяг на замовлення, шукайте перевірених виконавців, з відгуками і великим досвідом. Але не забувайте, що у таких кравчинь запис може бути на кілька місяців вперед, тому не відкладайте пошиття одягу на останній момент. А з нескладним ремонтом одягу впорається будь-який майстер.

Шиєте одяг на дому? Шукайте клієнтів на Мапус!

Якщо ви займаєтеся пошиттям і ремонтом одягу і перебуваєте в пошуку нових клієнтів, обов'язково зареєструйтеся в нашому сервісі як виконавець. Це дасть вам можливість в будь-який час переглядати замовлення у своєму районі або по всьому місту, а також відгукуватися на них. Якщо ви витратите трохи часу на оформлення профілю, завантажите туди фото готових робіт, то, цілком ймовірно, шукати роботу і зовсім не доведеться - замовники знайдуть вас самі.

Заробляти більше допоможе статус «перевіреного виконавця». Щоб отримати його, вам необхідно підтвердити свою особу адміністрації Мапуса. Не турбуйтеся за збереження особистих даних - ми вважаємо цю інформацію конфіденційною, яку не передаємо третім особам і не використовуємо, окрім як для підтвердження ваших даних.

Тим, хто хоче завжди бути попереду конкурентів, отримувати кращі замовлення, ми рекомендуємо отримати статус «Преміум». Про те, що він дає виконавцям, ми детально розповідаємо у своєму блозі. Серед плюсів - інтеграція профілю із соціальними мережами, де ви ділитеся результатами своєї роботи і її цікавими подробицями, а також можливість завантаження прайс-листів і багато іншого.

Мапус - це максимально простий сервіс з продуманим інтерфейсом, що дозволяє швидко знаходити майстрів у всіх сферах і пропонувати свої послуги. Спробуйте його прямо зараз!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt