Українська
User navigation
logout icon Вийти

Послуги доглядальниці

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Послуги доглядальниці

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги доглядальниці

Знайти відповідальну і уважну доглядальницю ми пропонуємо через сервіс Мапус - тут зібрані всі послуги на районі, в тому числі і догляд за людьми похилого віку, лежачими хворими. Спілкуйтеся з виконавцями без посередників, безпосередньо, залишайте коментарі та рекомендуйте хороших фахівців знайомим.

Догляд за людьми похилого віку та хворими людьми

Повністю присвятити себе догляду за літньою людиною або лежачим хворим може не кожен - в кінці кінців, нам всім потрібно працювати, та й інші справи ніхто не відміняв. Тому найкращий варіант - найняти доглядальницю, яка наглядатиме за підопічним. При цьому найнята людина може відвідувати хворого або літнього один раз у день, у такому випадку оплата зазвичай погодинна, або цілодобово перебувати у будинку, ця послуга називається - доглядальниця з проживанням, розцінки зазвичай у таких виконавців  фіксовані за місяць.

Що входить у послуги доглядальниці на дому? Перелік може варіюватися в залежності від наявності медичної освіти, як правило, це:

Годування підопічного, іноді - приготування їжі (за домовленістю з роботодавцем). Деякі доглядальниці мають навички годування через зонд.

Виконання лікарських приписів - доглядальниця дасть хворому ліки точно у зазначений час, може зробити внутрішньом'язові ін'єкції, заміряти рівень цукру в крові глюкометром.

Гігієна підопічного - миття, гоління, манікюр, зміна натільної і постільної білизни. Сюди також входять заміна підгузків, при необхідності - обробка пролежнів, подача і миття судна або супровід до вбиральні.

Інші медичні маніпуляції - протипролежневі масаж, лікувальна фізкультура в залежності від рекомендацій лікаря.

Прибирання у кімнаті хворого, підтримання чистоти у приміщенні - регулярне провітрювання, миття підлоги, витирання пилу. За домовленістю - прання білизни у пральній машинці, прасування.

Купівля ліків, продуктів за списком, іноді - супровід підопічного (якщо ця людина здатна самостійно пересуватися) до органів соціального захисту, поліклініки, банку та до іншіх установ.

Якщо ви вирішили найняти доглядальницю, рекомендуємо шукати серед перевірених виконавців - тих, які підтвердили свою особу відповідними документами. Це дає впевненість у тому, що виконавцю нічого приховувати, і він готовий надати свої дані і роботодавцю.

Доглядальниці працюють за письмовим договором або усною угодою. Заздалегідь слід обговорити, що буде входити до списку постійних справ найнятого фахівця, а за що ви будете платити окремо. Це важливо для обох сторін співпраці і допоможе уникнути непорозумінь, конфліктів і взаємного невдоволення. Якщо у квартирі або будинку є відеоспостереження, згідно із законом ви повинні про це попередити - не хвилюйтесь, досвідчені доглядальниці звикли до того, що їх контролюють, і не відмовляються від роботи через камери.

На Мапус ви можете знайти доглядальницю для роботи на дому або у лікарні - таку послугу обирають ті, кому хочеться забезпечити хворому родичу якісний догляд у лікувальному закладі. Шукайте фахівців на мапі або створіть завдання - обидва варіанти зручні і допомагають замовникам підбирати відповідальних виконавців.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt