Українська
User navigation
logout icon Вийти

Комп'ютерна допомога

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Комп'ютерна допомога

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Комп'ютерна  допомога

Послуги комп'ютерної допомоги пропонують виконавці цього розділу сервісу Мапус. Вони займаються встановленням програмного забезпечення, ремонтом складної техніки, а також пропонують обслуговування ноутбуків та комп'ютерів вдома з виїздом до клієнтів. Знайти професійного фахівця ви можете на мапі, чи, створивши завдання. Наш сервіс безкоштовний, його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє швидко замовляти потрібні послуги у районі або пропонувати свої.

Цілодобова комп'ютерна допомога – це зручно.

Багато хто з нас використовують комп'ютери та ноутбуки не тільки для серфінгу в інтернеті, перегляду фільмів та спілкування в соціальних мережах, а й для роботи. Коли техніка виходить з ладу з будь-якої причини, це завжди несподівана неприємність. На щастя, тепер не обов'язково шукати поблизу відкритий сервісний центр, щоб провести діагностику та виявити причину поломки. Фахівці готові приїжджати додому та здійснювати терміновий ремонт прямо на очах у замовника, швидко та з гарантією.

З якими проблемами може допомогти швидка комп'ютерна допомога?

З механічними несправностями. Залили ноутбук водою? Впустили на підлогу? Телефонуйте фахівцеві, він скаже, що потрібно зробити відразу, а також приїдете у будь-який час доби. Треба обов'язково повідомити майстру марку та модель техніки, щоб він міг підібрати необхідні запасні частини. Якщо виконати ремонт вдома у замовника не вийде, майстер забере вашу техніку у свій сервіс або до себе додому.

З програмними помилками. Вони можуть виникнути з багатьох причин, зокрема через зараження комп'ютера вірусами. Фахівець проведе діагностику, знайде причину несправності та «вилікує» її за допомогою спеціального програмного забезпечення або шляхом перевстановлення системи.

Ціна на допомогу комп'ютерника залежить і від складності поломки, і від того, коли ви викликаєте майстра - розцінки на нічні виїзди трохи вище, ніж на денні. У багатьох майстрів діагностика - безкоштовна.

Замовити виїзд комп'ютерної допомоги на Мапус можна швидко, у кілька кліків! Знайдіть виконавця серед перевірених фахівців та зв'язуйтесь з ним безпосередньо, без посередників. Вам не доведеться платити жодних комісій, тому можна добре заощадити на послугах комп'ютерного майстра.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt