Українська
User navigation
logout icon Вийти

Доопрацювання та підтримка сайту

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Доопрацювання та підтримка сайту

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Підтримка та обслуговування сайтів

Знайти спеціаліста для підтримки та обслуговування сайту в сервісі Мапус просто: вам потрібно створити завдання або безпосередньо зв'язатися з обраним виконавцем, знайшовши його на мапі. Ми не обмежуємо взаємодію користувачів, не стягуємо комісії, тому шукати та пропонувати тут послуги завжди вигідно! Зареєструйтесь, щоб бачити контактні дані користувачів, для цього потрібно вказати номер телефону, адресу електронної пошти та своє ім'я.

Замовте послуги з підтримки та доопрацювання сайту

Якщо ви бажаєте, щоб ваш сайт приносив дохід і добре індексувався пошуковими системами, його потрібно постійно доопрацьовувати: оновлювати текстовий та графічний контент, просувати за допомогою контекстної реклами чи інших інструментів.

Серед послуг спеціалістів з підтримки сайтів ви знайдете:

Контроль працездатності. Будь-який сайт може стати тимчасово недоступним для відвідувачів, особливо гостро така проблема стоїть для сайтів, на яких ведуться продажі. Фахівці технічної підтримки швидко виявляють та усувають несправності, а при необхідності переносять сайт на інший сервер.

Перевірка відображення сайту в пошукових системах. Якщо ваш сайт погано індексується пошуковими роботами, ви втрачаєте більшу частину трафіку. Для коректної індексації потрібно постійно працювати над сайтом, просувати його, покращувати показники SEO.

Моніторинг на віруси та уразливості, фішинг. Підтримка та обслуговування сайтів включає регулярну перевірку на віруси за допомогою спеціальних програм. Віруси небезпечні не тільки для власника сайту, оскільки можуть надіслати його ресурс до «чорного списку», а й для відвідувачів — їхня особиста інформація, включаючи дані платіжних карток, може бути вкрадена зловмисниками.

Ціна на обслуговування та супровід сайту залежить від того, які саме послуги вам потрібні. Як правило, вона нижча за ціну створення сайту, при цьому дозволяє залишатися впевненим у тому, що сайт завжди буде доступний і, отже, приноситиме дохід.

Знайдіть спеціаліста підтримки сайтів на Мапус, домовтеся про прийнятну вам вартість обслуговування і працюйте безпосередньо, без посередників. Не забувайте залишати відгуки про виконавців, щоб іншим замовникам було легко вибирати.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt