Українська
User navigation
logout icon Вийти

Програмування та розробка ПО

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Програмування та розробка ПО

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Програмування та розробка ПЗ

Розробка програмного забезпечення на замовлення – затребувана послуга. Замовити її ви можете у спеціалістів у сервісі Мапус, тут шукають роботу досвідчені програмісти та розробники, при цьому вартість їхніх послуг нижча, ніж у студій, адже їм не доводиться платити за оренду офісу. Щоб бачити контактні дані інших користувачів, зареєструйтесь у сервісі, це швидко та просто: вкажіть ім'я, адресу пошти та номер телефону. На цей номер ми надішлемо вам SMS-повідомлення з кодом підтвердження.

Замовте послуги програміста без посередників

Не всі потреби бізнесу покриваються існуючим над ринком програмним забезпеченням. Для спрощення багатьох процесів усередині компанії, якісної аналітики та обліку багато підприємств замовляють розробку власного софту. Найчастіше це простіше та дешевше, ніж адаптувати наявні програми під свої потреби.

Послуги програмування та розробки ПЗ ви можете замовити на Мапус двома способами:

  • Створивши завдання. Це оптимальний варіант, якщо ви хочете щоб розробники самі зв'язувалися з вами. Не намагайтеся сильно заощадити. Якщо вкажете занадто низьку ціну, відгуків може не бути зовсім, або ж відгукнуться тільки програмісти-початківці, які поки заробляють репутацію. Вкажіть актуальність завдання, це термін, протягом якого ваше завдання відображатиметься в результатах пошуку. Щоб відгукувалися тільки ті виконавці, яким під силу запропонована робота, докладно опишіть, що потрібно зробити, для яких цілей ПЗ і які завдання воно має виконувати.
  • На мапі. Відкривайте головну сторінку сервісу Мапус, знаходите виконавців у потрібній категорії послуг та пишіть їм безпосередньо. Обговоріть ціну, дізнайтеся, чи є у фахівця досвід розробки таких програм, чи зможе він виконати ваше замовлення в певні терміни.

Якщо ви займаєтеся розробкою ПЗ і програмуванням, створіть на Мапус профіль виконавця. Рекомендуємо відразу ж отримати статус «перевіреного спеціаліста», щоб замовники обирали вас частіше за інших претендентів. А статус «преміум» надасть вам можливість інтегрувати профіль із соціальними мережами, завантажувати прайс-листи та пропонувати свої послуги у необмеженій кількості категорій.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt