Українська
User navigation
logout icon Вийти

Розробка мобільних додатків

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Розробка мобільних додатків

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Розробка мобільних додатків

Потрібен розробник мобільних додатків? Відкривайте головну сторінку сервісу Мапус та шукайте потрібного вам фахівця на мапі! Це зручно, заощаджує вам багато часу, а також дозволяє не переплачувати за послуги, адже ми не стягуємо комісії з користувачів. Щоб ви могли бачити контакти розробників, потрібно зареєструватись у сервісі. Вкажіть ім'я, адресу пошти та номер телефону. На ваш телефон ми надішлемо смс з кодом підтвердження.

Замовте розробку мобільного додатка на Мапус

Мобільні пристрої міцно увійшли до нашого життя. У смартфоні тепер, здається, все — від додатків банків, доставляння їжі та продуктів, сервісів таксі до програм з підрахунку калорій, пройдених кроків. У смартфоні ми читаємо новини, спілкуємось із друзями, замовляємо піцу, ділимося фотографіями з відпустки, оплачуємо послуги. І все це – за допомогою мобільних додатків.

Послуги з розробки мобільних додатків затребувані у всіх сферах, чим швидше бізнес прийде до кінцевого споживача, запропонувавши йому зручну програму для смартфону, тим краще він адаптується до запитів. Найбільший попит мають послуги з розробки додатків під операційні системи Android та iOS, на яких зараз працює переважна кількість смартфонів у нашій країні.

Вартість створення мобільного додатка безпосередньо залежить від його складності, кількості функцій, а також кількості людей, які над ним працюватимуть. Дизайнери, аналітики, програмісти, тестувальники - всі ці фахівці підключаються на різних етапах розробки, щоб у результаті вийшов якісний продукт. Як замовити розробку мобільного додатка у нашому сервісі? У вас є два варіанти:

Створити завдання. Чим докладніше ви опишете завдання, що стоїть перед розробником, тим більше шансів отримати швидкі відгуки від справжніх професіоналів.

Знайти виконавця на мапі на головній сторінці сервісу Мапус. Це вірний спосіб, коли фахівець потрібен якнайшвидше. Відкривайте профілі розробників, вивчайте їх пропозиції та зв'язуйтесь з будь-яким із них без посередників.

Не забудьте залишити відгук про результати співпраці з обраним фахівцем. Йому це допоможе підняти рейтинг, якщо якість роботи вас влаштувала, а іншим користувачам побачити, що перед ними професіонал.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt