Українська
User navigation
logout icon Вийти

Сайт під ключ

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Сайт під ключ

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Сайт під ключ

Бажаєте замовити розробку сайту? До ваших послуг безліч досвідчених фахівців, які пропонують доступні ціни та стислий термін виконання робіт. Шукайте виконавця у цьому розділі сервісу Мапус, зв'язуйтесь з будь-яким користувачем без посередників. Щоб бачити контактні дані майстрів, зареєструйтесь у сервісі, це не триватиме багато часу.

Навіщо замовляють сайти «під ключ»?

Створення сайту під ключ — це цілий комплекс робіт, який включає розробку дизайну, його адаптацію під мобільні пристрої та браузери, наповнення контентом, а також просування у пошукових системах і, при необхідності, підключення сервісів оплати. У результаті звернення замовник отримує готове рішення для бізнесу та може вести продаж, інтегрувати сайт із соціальними мережами та відстежувати трафік.

Вартість розробки сайту «під ключ» залежить від його складності:

Найдешевші – сайти-візитки. Це односторінники, на яких вказана основна інформація про компанію чи бренд, є форма з контактними даними.

Сайт інтернет-магазину обійдеться дорожче, при цьому остаточна ціна залежатиме від кількості товарів, адже для кожної з позицій буде потрібний унікальний опис та якісні фотографії.

Корпоративний сайт компанії теж недешеве задоволення, що обумовлено його складною структурою, а також важливістю дотримання корпоративного стилю. Корпоративний сайт – це невід'ємна частина іміджу організації. На ньому публікуються новини компанії, відомості про вакансії, важлива для ділових партнерів та інвесторів фінансова інформація.

Щоб замовити розробку сайту, ви можете створити завдання або відразу зв'язатися з обраним виконавцем. Перший варіант зручний тим, що ви самі визначаєте бюджет та терміни виконання роботи. Ті фахівці, які погоджуються з такими умовами, зв'яжуться з вами.

Завантажте мобільний додаток Мапус, і тоді ви отримуватимете відгуки виконавців прямо на смартфоні, зможете замовляти послуги у будь-який час у будь-якому місці.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt