Українська
User navigation
logout icon Вийти

Верстка

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Верстка

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Верстка сайтів

Знайти досвідченого верстальника сайтів на Мапус нескладно, просто обирайте відповідну категорію послуг та зв'язуйтесь з виконавцями безпосередньо, без посередників. Наш сервіс створений для пропозицій та замовлення послуг на районі, поблизу будинку, але він також допомагає замовникам та виконавцям знаходити один одного по всій Україні. Зареєструйтесь, щоб мати можливість писати та дзвонити виконавцям, для цього вам знадобиться лише адреса електронної пошти та номер телефону.

Замовити професійну верстку сайтів недорого

Поняття верстка має на увазі розміщення на макеті сторінки всіх її елементів: тексту, зображень, активних кнопок, інфографік та таблиць за допомогою мови розмітки HTML та мови опису зовнішнього вигляду сторінки CSS. Якісна версія сайту допомагає адаптувати його під екрани мобільних пристроїв, а також забезпечує коректне відображення веб-сторінок у всіх браузерах.

Щоб замовити професійну верстку сайту, обирайте перевіреного виконавця. Такі фахівці мають зелену галочку у профілі, це означає, що вони веріфікацію.

Вартість верстки сайту безпосередньо залежить від обсягу роботи - чим більше сторінок, тим дорожче обійдуться послуги верстальника. Як правило, графічні макети для верстки потрібно надати у форматі psd, багато фахівців працюють із макетами, зробленими у figma.

Від якості верстки багато в чому залежить можливість просування сайту у майбутньому, адже верстка визначає швидкість завантаження сторінок. Сайти, які повільно завантажуються, не мають жодних шансів потрапити на перші рядки у пошукових системах. Інші важливі плюси гарної верстки – інтерактивність сайту, підвищення конверсії.

Щоб знайти відповідного вам за досвідом, навичками та термінами роботи верстальника сайту, ви можете:

  • Створити завдання. Таким чином ви можете не витрачати час на дзвінки спеціалістам. Після публікації вашого завдання, вони самі зв'язуватимуться з вами та пропонуватимуть свої послуги.
  • Знайти виконавця на мапі. Мапа – максимально зручний формат для пошуку виконавців. Ви можете обирати тільки серед фахівців у своєму місті, або знайти професіонала на іншому кінці країни, це не має значення, адже все спілкування зараз перенесене в онлайн.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt