Українська
User navigation
logout icon Вийти

Кур'єрські послуги

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Кур'єрські послуги

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Послуги кур'єра

Замовити будь-яку доставку по Києву, Одесі, Миколаєву і іншим містам ви можете за допомогою сервісу Мапус. Тут свої послуги пропонують піші кур'єри і кур'єри на авто, які готові в будь-який час виконати ваше доручення. Економте час і гроші, замовляйте послуги на районі!

Вибір кур'єра

Коли у наше життя міцно увійшли послуги кур'єрської доставки, вона стала набагато простіше. Привезти замовлення з ресторану, магазину, аптеки, відправити посилку або товар покупцеві - все це тепер можна робити, не виходячи з дому. І нехай навіть не у всіх магазинів і кафе є власна служба кур'єрської доставки, завжди поруч є кур’єри, які працюють самі на себе.

На Мапус алгоритм пошуку кур'єра гранично простий і прозорий:

Ви знаходите виконавця на мапі свого району, виходите з ним на зв'язок безпосередньо і обговорюєте умови співпраці – вартість послуг, термін виконання завдання. Замовити таким чином можна доставку з супермаркету у Києві або будь якому іншому місті, доставку безрецептурних ліків з найближчої аптеки, передачу особистих речей від однієї людини до іншої і так далі.

Ви створюєте завдання. Цей варіант більше підходить тим, хто хотів би знайти кур'єра не для термінової доставки, а на майбутнє, або для регулярного співробітництва. Наприклад, якщо ви відкрили інтернет-магазин, кондитерську, кав'ярню і хочете охопити свій район кур'єрською доставкою, можна пошукати виконавця у такий спосіб. Це може бути піший кур'єр, який забере у вас замовлення клієнта та доставить до нього додому. Для далеких відстаней потрібен кур'єр на автомобілі, те ж саме стосується доставки важких вантажів.

На відміну від більшості служб доставки їжі, приватні кур'єри приймають замовлення в будь-який час доби, є навіть ті, хто готовий працювати виключно по ночах. Як правило, це люди, які мають основну роботу і підробляють у вільний від неї час. Тому ви можете замовити продукти з доставкою додому, пиво, ліки, корм для тварин, дитяче харчування або підгузники навіть вночі, адже в Києві та інших містах багато цілодобових супермаркетів, барів і аптек.

Заробляйте на доставці з Мапус!

Якщо ви хочете не тільки користуватися послугами кур’єрів, а й надавати їх, зареєструйтесь на сайті. Рекомендуємо відразу пройти процес отримання статусу перевіреного виконавця, це не займає багато часу, зате істотно підвищує рівень довіри замовників.

Після реєстрації ви зможете пропонувати свої послуги, наприклад, доставку з Макдональдса, доставку продуктів з магазинів, перевезення посилок і так далі. Ваш профіль буде відображатися на мапі у вигляді піктограми, а також з'являтися у результатах пошуку за запитом.

Ми впевнені, що послуги на районі повинні розвиватися і приносити користь і замовникам, і виконавцям, адже це запорука здорової економіки країни. Встановить мобільний додаток, щоб завжди мати можливість швидко знайти потрібного майстра, кур'єра або самому відгукнутися на завдання.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt