Українська
User navigation
logout icon Вийти

Авіадоставка

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Авіадоставка

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Авіаперевезення

Авіаперевезення - найшвидший і надійний спосіб доставки будь-яких вантажів: документи, особисті речі або щось ще. Замовити таку послугу ви можете на Mapus.ua - тут виконавці і замовники знаходять один одного і безпосередньо домовляються про ціни і терміни виконання завдань. Ми не стягуємо комісію з користувачів, тому що впевнені, що послуги на районі повинні бути доступними!

Авіадоставка по Україні та за її межами.

Авіаперевезення приходять на допомогу у тих випадках, коли доставка потрібна максимально терміново, а відстань між відправником і отримувачем велика. Послугу замовляють і для відправки вантажів з України у країни СНД, Європи, і для отримання товарів з усього світу. Затребувана авіапошта і у приватних осіб, і у кампаній. Іноді для доставки відправлення в кінцевий пункт призначення використовують і інші види транспорту, наприклад, автоперевезення.

Переваги авіаперевезення вантажів:

  • Максимальна оперативність. Як правило, така доставка займає не більше одного-двох днів, якщо відправник і одержувач знаходяться у великих містах поряд з аеропортами. Це ідеальний варіант, коли потрібно терміново переправити необхідні документи, особисті речі, ліки або щось ще. Головне - пам'ятати, що до перевезення літаками приймаються у повному обсязі види вантажів, зазвичай у категорії заборонених знаходяться небезпечні вантажі, легкозаймисті речовини, що швидко псуються, балони під тиском. Знайти перелік обмежень завжди можна на сайтах авіаперевізників України.
  • Доступна вартість. Ціна відправки вантажу на літаку залежить від його ваги і обсягу - тут такі ж правила, як і з багажем пасажирів. Важливо також враховувати вагу і габарити упаковки - в деяких випадках, наприклад, коли має бути авіаперевезення крихкого вантажу, коробці додають пакуванння, а це збільшує і вагу, і розміри відправлення.
  • Гарантія збереження. Цінні відправлення обов'язково страхуються. Це гарантія того, що в непередбачуваній ситуації, наприклад, якщо вантаж буде втрачено або пошкоджено, його вартість компенсується страховою кампанією. Для клієнта авіаперевізника це означає можливість отримати відшкодування, нехай і не дуже швидко і з деякими бюрократичними формальностями.
  • Варіативність маршрутів. Вантажоперевезення з Борисполю, Києва та інших міст здійснюються практично по будь-яких напрямах, з міжнародних аеропортів щодня вилітають десятки рейсів до Європи, США, Канади і по безлічі інших напрямків.

Шукайте і пропонуйте вантажні авіаперевезення на Mapus.ua!

Наш сервіс максимально зручний і для замовників, і для виконавців найрізноманітніших послуг. Ми впевнені, що тут ви неодмінно знайдете можливість заощадити або заробити, в залежності від того, що вам потрібно.

Для замовників алгоритм дій простий і являє собою два варіанти:

  1. Створення завдання. Обирайте категорію, наприклад, міжнародні авіаперевезення, потім послідовно заповнюйте поля. Вкажіть вартість, яку вважаєте справедливою для вирішення вашої проблеми, а також відзначте, чи готові ви підвищити ціну чи знизити, тобто - торгуватися. Після цього потрібно вказати термін виконання завдання і період, протягом якого воно залишається актуальним. Коли ваше завдання пройде модерацію, воно з'явиться у результатах пошуку у виконавців, і вони зможуть відгукуватися на замовлення.
  2. Пошук на мапі. Всі послуги, що відносяться до категорії «Доставка», відзначені піктограмою у вигляді коробки, в тому числі і міжнародні автоперевезення вантажів, авіадоставка. Коли ви натискаєте на піктограму, зліва від мапи відкривається профіль виконавця з переліком його послуг. Там же будуть і контактні дані, які ви відразу можете використовувати для зв'язку.

Виконавцям знаходити роботу теж легко: для цього потрібно зареєструватися у сервісі, підтвердивши номер телефону, а також заповнити профіль, вказавши послуги, які ви надаєте. Потім ви зможете відгукуватися на замовлення і, звичайно, заробляти.

Корисним для тих, хто шукає роботу, буде отримання статусу «перевіреного виконавця». Як показують дослідження, проведені нашою командою, такий статус автоматично підвищує довіру замовників до виконавця. Якщо ж ви хочете, щоб ваш профіль відображався за результатами пошуку на верхніх позиціях, вам знадобиться статус «Преміум». Він також дає можливість пропонувати послуги в необмеженій кількості категорій, додавати прайс-листи, інтегрувати профіль з акаунтами у соціальних мережах.

Використовуйте Мапус, коли вам потрібна авіадоставка вантажів, перевезення вантажу, кур'єрська доставка, а також десятки інших послуг. Це простий спосіб знайти надійного, відповідального виконавця, заробити на тому, що ви вмієте.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt