Українська
User navigation
logout icon Вийти

Доставка документів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Доставка документів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Доставка документів

Швидко знайти того, хто здійснить доставку документів, вам допоможе сервіс Мапус - тут свої послуги пропонують десятки кур'єрів у Києві і сотні - в інших містах країни. Наш сайт допомагає замовникам і виконавцям знаходити один одного на районі, тобто поблизу, що дуже зручно і вигідно для обох сторін співпраці.

Термінова доставка документів

Доставка документів - завдання, яке можна доручити не кожному. Принаймі, виконавець повинен бути відповідальним, уважним, повинен гарантувати вам безпеку паперів та їх оперативну передачу адресату. Тому ми рекомендуємо обирати виконавців з відміткою «перевірений» - це означає, що користувач підтвердив свою особу, надіславши фото своїх документів адміністрації сервісу.

До кур'єрської доставки документів у Києві, Харкові, Миколаєві та інших містах щодня вдаються безліч компаній і приватних осіб. При цьому розцінки у виконавців знаходяться на приблизно однаковому рівні, вартість розраховується з урахуванням відстані між відправником і отримувачем.

Кур'єрська доставка документів може здійснюватися:

  • Пішим кур'єром. Це хороший варіант, якщо відстань невелика або більшу його частину можна подолати на громадському транспорті без пересадок. Піший кур'єр не зможе взяти велику кількість паперів, вага посилки зазвичай буде обмежена 3-4 кілограмами.
  • Кур'єром на автомобілі. Коли потрібна термінова доставка документів, або їх багато, наприклад, кілька папок, краще викликати кур'єра на авто. Як правило, до такої послуги вдаються організації, якщо їм потрібно відправити звіти до головного офісу або здати документи у податкову службу у паперовому вигляді.

Як замовити експрес-доставку документів?

Користувачі сервісу Мапус можуть діяти двома способами:

  1. Знайти кур'єра на мапі. Використовуйте мапу на головній сторінці, міняйте масштаб, натискаючи «+», щоб знайти свій район. Потім шукайте піктограми у вигляді коробки. Клікайте по ним, і зліва від мапи будуть відкриватися профілі виконавців, що пропонують кур'єрські послуги, з контактною інформацією. Після, вам залишиться зв'язатися з виконавцем зручним способом - на сайті, по телефону, у месенджері або соцмережі (опція інтеграції з соцмережами доступна Преміум-виконавцям) і домовитися про терміни і ціну.
  2. Створити завдання. Це зручно, якщо у вас немає часу переглядати профілі і шукати кур'єра. На створення замовлення піде не більше пари хвилин, головне - чітко окреслити завдання, вказати адреси відправника і одержувача, щоб кур'єр міг вірно розрахувати відстань. Ви самі визначаєте ціну доставки, але ми рекомендуємо вам орієнтуватися на середню вартість - занадто низька ціна не приверне виконавців, і ви можете не отримати жодного відгуку. Вкажіть термін актуальністі завдання, після його завершення, ваше задання буде автоматично знято з публікації.

Як заробляти доставкою документів на Мапус?

Такий заробіток може бути як основним, якщо ви вирішите приділяти доставці весь день, так і додатковим - оптимально, якщо після основної роботи у вас є час і сили, щоб доставити кілька замовлень. Ви можете робити це пішки, на велосипеді, автомобілі, залишаючись у своєму районі, недалеко від будинку.

Щоб почати заробляти, вам потрібно витратити кілька хвилин на реєстрацію у сервісі і заповнення профілю. Ось кілька порад, як залучити більше замовників:

  • Отримайте статус перевіреного виконавця. Маленька зелена галочка у вас в профілі здатна творити чудеса - наші дослідження показали, що таким кур'єрам, майстрам, сантехнікам та іншим фахівцям довіряють в кілька разів частіше.
  • Регулярно оновлюйте профіль, частіше заходьте на сайт. Ніхто не захоче писати людині, якщо в останній раз у сервісі вона була кілька тижнів тому або навіть місяців. Ваша активність - прямий шлях до заробітків.
  • Скачайте мобільний додаток, щоб мати можливість відгукуватися на завдання, звідки і коли вам зручно. Ви зможете у будь-який момент заходити на сайт зі смартфону і переглядати актуальні замовлення. Це допоможе не загубити дійсно вигідні пропозиції.
  • Якщо бажаєте, щоб ваш профіль відображався у числі перших за результатами пошуку, отримаєте статус «Преміум». Він надасть вам і інші можливості, у тому числі інтеграцію з акаунтами у соціальних мережах, де вас також зможуть знайти замовники. Крім цього, ви зможете обрати необмежену кількість категорій для пропозиції своїх послуг, хто знає, може, ви вмієте робити щось ще, що може принести вам дохід?

Термінова доставка документів - дуже затребувана послуга, тому нашим виконавцям не доводиться довго чекати замовлень. Ми не обмежуємо пряме спілкування користувачів, а також не стягуємо комісію за використання сайту або розміщення заявок і анкет. Якщо у вас ще немає облікового запису на Мапус, саме час його завести!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt