Українська
User navigation
logout icon Вийти

Постояти в черзі

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Постояти в черзі

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Постояти у черзі

Найняти когось, щоб він зміг постояти у черзі замість вас, можна на Mapus.ua, де таку послугу пропонують безліч виконавців. Це зручний варіант для тих, хто не готовий витрачати час даремно. Наш сервіс не стягує комісію з користувачів, тому ви не будете переплачувати за потрібні вам послуги!

Допомога з чергами: як це влаштовано

Послуга «постояти у черзі» з'явилася не так давно, але швидко стала вкрай затребуваною. Багатьом з нас час від часу потрібно отримати якийсь документ, довідку, виписку, а в державних установах зазвичай незручний для працюючих людей режим прийому населення. Багато установ і зовсім приймають по декілька годин, та ще й не кожен день. Через це в них накопичуються величезні черги - чекати, коли настане ваш час проходу у потрібний кабінет або віконце, можна годинами. Але чекати не доведеться, якщо ви візьмете того, хто готовий постояти в черзі за гроші.

Як це працює?

  • Ви повідомляєте виконавцю час початку прийому, потрібний кабінет, фахівця, до якого потрібно потрапити (або послугу, яку хочете отримати). Окремо обумовлюєте, скільки часу вам знадобиться, щоб дістатися туди з роботи або з дому.
  • Найнята вами людина відправляється за вказаною вами адресою завчасно і займає чергу.
  • Коли черга підходить, він зв'язується з вами. Ви приїжджаєте і встаєте на місце, зайняте для вас.

Де можна зайняти чергу? Насправді, де завгодно. У поліклініці, у паспортному столі, на пошті, у податковій інспекції, у магазині (так-так, хоча часи дефіциту пройшли, багато нових гаджетів або лімітовані колекції аксесуарів викликають великий ажіотаж). А ще - у школи або дитячі садки, якщо маєте записати дитину, а запис ведеться в порядку живої черги, а не через інтернет.

Знайдіть роботу у категорії «зайняти чергу» на Мапус!

Якщо у вас багато вільного часу, ви готові вставати рано вранці і спокійно переносите тривале «нічогонероблення», така робота вам дійсно підійде. При цьому зовсім не обов'язково навіть їздити далеко від дому - напевно у вашому районі є установи, де постійно накопичуються величезні черги.  Допоможіть тим, хто фізично не може стояти в них, і, звичайно, заробить на цьому!

Створіть аккаунт на Мапус і пропонуйте свої послуги у категорії «зайняти місце в черзі», зв'язуйтеся із замовниками безпосередньо і домовляйтеся про вартість послуг. Це просто і зручно для обох сторін співпраці!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt