Українська
User navigation
logout icon Вийти

Тверезий водій

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Тверезий водій

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Тверезий водій

Послуга «тверезий водій» давно увійшла у життя городян, замовити її ми пропонуємо у сервісі Мапус. Тут ви знайдете безліч пропозицій від досвідчених водіїв, які готові за невелику винагороду доставити вас на вашому автомобілі додому і поставити авто на паркувальне місце.

Виклик драйвера - швидко і без проблем.

Послуги драйвера можуть стати у нагоді у декількох випадках:

  • Якщо ви з якихось причин не можете сісти за кермо: були на вечірці або у гостях, випили алкоголь, погано себе почуваєте, чи вживали ліки, що впливають на швидкість реакції і уважність. Тверезий водій позбавить вас від можливих проблем із поліцією, які можуть обернутися позбавленням прав або великим штрафом.
  • Якщо ви – водій початківець і відчуваєте себе невпевненно у незнайомому місті, боїтеся сідати за кермо, паркуватися або виїжджати з парковки в обмеженому просторі, хочете, щоб хтось зробив це за вас.
  • Якщо вам потрібно виїхати або полетіти з міста, країни, у такому випадку можна викликати драйвера у Києві або іншому населеному пункті, щоб він довіз вас до залізничного вокзалу, аеропорту, а потім відігнав машину на парковку і передав ключі вашим родичам, знайомим. Це хороше рішення, якщо вам з якихось причин не підходить таксі.

Є умови користування послугою тверезий водій? Так, ваш автомобіль повинен мати страховку з необмеженим переліком осіб, допущених до управління. Якщо найнятий водій сяде за кермо без такої страховки, він бере на себе всі ризики - оплачувати збиток, нанесений іншій машині, доведеться йому самому. Тому драйвери, зазвичай, відмовляються від замовлень, якщо страховка обмежена. Звичайно, ризик потрапити у ДТП з досвідченим водієм мінімальний, але його ніколи не можна виключити повністю, адже на дорозі багато інших машин.

Не забувайте також, що хороший і відповідальний водій ніколи не повезе дитину без спеціального утримуючого пристрою - автокрісла або бустера. Якщо у вашій машині крісла немає, можна попросити драйвера взяти своє, зазвичай у них є все необхідне для перевезення пасажирів різного віку.

Як шукати водія у Києві, Харкові, інших містах? Алгоритм дій простий і передбачає два варіанти:

  • Ви створюєте завдання. У заголовку стисло вказуєте, що потрібно зробити, трохи нижче - описуєте деталі. Після цього вам потрібно буде вказати актуальність завдання, щоб після закінчення цього терміну воно було знято з публікації, а потім - дочекатися відгуків драйверів з Києва (іншого міста).
  • Ви шукаєте виконавця на мапі. Обираєте піктограму з малюнком коробки - так зазначаються всі послуги з доставки та перевезення, в тому числі і послуги тверезого водія. Зліва від мапи ви побачите профіль користувача, який пропонує такі послуги. Обговорити ціну можна по телефону або у листуванні - ми не обмежуємо взаємодію користувачів, тому вам не доведеться платити за щось ще, крім послуг водія.

 Знайдіть роботу тверезим водієм на Мапус!

У сервісі Mapus.ua можна не тільки шукати майстрів, водіїв, кур'єрів або репетиторів, а й самому знаходити вигідні завдання, тобто працювати як виконавець. Це зручно для тих, у кого є бажання підзаробити у вільний час.

Якщо хочете надавати послугу таксі, драйвера у Києві або будь-якому іншому місті, зареєструйтесь на сайті і шукайте завдання у своєму районі. Дотримуйтесь наших рекомендацій, якщо не хочете втрачати найвигідніші пропозиції:

  • Отримайте статус «перевіреного виконавця». Все, що для цього потрібно, це надати адміністрації сервісу підтвердження ваших даних. Ми не передаємо третім особам і не збираємо цю інформацію, вона використовується лише один раз під час перевірки документів.
  • Якщо хочете, щоб ваші послуги драйвера були у числі перших серед всіх пропозицій, коли замовники роблять пошуковий запит на сайті, отримайте статус «Преміум». Він дасть вам багато інших переваг, докладніше про них ви можете почитати на нашому сайті в блозі.
  • Регулярно оновлюйте інформацію у профілі, актуалізуйте її, якщо міняєте номер телефону, пошту, соцмережі. Це потрібно, щоб замовники завжди могли швидко вас знайти. Якщо контакти будуть неактуальними, ви втратите замовлення і лояльність клієнтів. Ввічливість, пунктуальність, акуратність під час водіння і обов'язкове дотримання правил дорожнього руху - ваші переваги. Якщо пасажири залишаться задоволені поїздкою, вони не тільки звернуться до вас ще раз, але і будуть рекомендувати своїм знайомим, колегам, рідним, запрацює сарафанне радіо і замовлень побільшає.

Якщо ви ще не завели акаунт на Мапус, саме час зробити це. З нами ви зможете заробляти на тому, що вмієте, і економити на тому, що вміють робити інші. Шукайте послуги на районі, це зручно!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt