Українська
User navigation
logout icon Вийти

Послуги кур'єра на авто

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Послуги кур'єра на авто

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Кур'єр на авто

Якщо вам потрібен кур'єр зі своїм авто, ви обов'язково знайдете його на сервісі Mapus.ua, де зустрічаються замовники і виконавці самих різних послуг. Зручний формат пошуку на мапі спрощує завдання для користувачів сайту, економить їх час. Завдяки тому, що сервіс не стягує комісію, ви не переплачуєте за потрібні вам послуги, а отримуєте їх за чесними цінами.

Вибір автокур'єру

Термінова кур'єрська доставка - вкрай затребувана послуга. До неї часто вдаються і компанії, коли потрібно швидко доставити документи з офісу на пошту, до суду або до іншої установи, оформити доставку до ресторанів, кафе, квіткових магазинів, де те ж використовують кур'єрів на автомобілях, щоб відправляти замовлення клієнтам. Приватним особам кур'єрське таксі теж у нагоді - це зручний варіант, коли купуєшь щось на майданчику оголошень і не готовий їхати за покупкою самостійно або, коли потрібно забрати замовлення із магазину.

Кур'єрське таксі у Києві, Харкові, інших містах заощадить ваш час, є у нього і інші плюси:

  • Доставка проводиться цілодобово, ніяких складнощів з тим, щоб замовити її пізно ввечері або рано вранці, не виникне.
  • На відміну від піших кур'єрів, які беруть тільки невеликі посилки, кур'єр на машині може доставити більш габаритний вантаж. Зверніть увагу - якщо річ дійсно важка, вантажити її до авто і вивантажувати доведеться, швидше за все, своїми силами. І окремо, варто подбати про упаковку крихких вантажів.
  • Можна попросити виконати доставку «від дверей до дверей». У такому випадку ні відправнику, ні одержувачу взагалі не доведеться виходити з дому - кур'єр підніметься сам, щоб забрати посилку.

Як знайти кур'єра зі своїм авто на Мапус? Це просто, при цьому вам доступні два варіанти.

  1. Створіть завдання. Для цього вам потрібно мати акаунт із підтвердженим номером телефону. Вкажіть, що потрібно зробити, в який термін, скільки ви готові заплатити. Окремо відзначте актуальність завдання - через який час воно стане неактуальним, щоб після закінчення цього терміну воно було знято з публікації. Потім вам залишиться тільки обрати виконавця серед тих, хто відгукнеться на ваше замовлення.
  2. Кур'єри на своєму авто відображаються на мапі на головній сторінці сервісу. Просто клікайте на піктограми із зображенням коробки, так відзначені всі кур'єрські послуги, у вашому районі. По кліку зліва від мапи відкриється профіль виконавця, в якому ви побачите перелік його послуг, а також контактні дані. Всі пропозиції можна відфільтрувати, вибравши тільки тих, хто зараз на сайті, або виконавців зі статусом «Преміум».

Ми не обмежуємо спілкування користувачів - зв'язатися з обраним кур'єром і замовити доставку відправлення машиною можна без посередників. Завдяки відсутності комісій, виконавці на нашому сайті отримують доступні ціни на доставку та інші послуги.

Підзароби кур'єром на своєму авто!

Якщо у вас є вільний час, особистий автомобіль і бажання заробити, зареєструйтесь на Мапус і пропонуйте свої послуги.  відмінний варіант для тих, хто добре знає місто, любить їздити за кермом, але не готовий працювати за фіксованим розкладом у службі таксі або доставки. Обов'язково приділіть кілька хвилин заповненню профілю, щоб замовники бачили, що перед ними - відповідальний виконавець.

Бажаючим працювати кур'єром на своєму авто за вільним графіком ми рекомендуємо отримати статус «перевіреного виконавця». Якщо хочете, щоб вам більше довіряли замовники, підтвердіть свою особу, відправивши адміністрації Мапус фото паспорта і водійських прав. Опинитися вище інших виконавців у результатах пошуку допоможе статус «Преміум», він також дозволяє обирати необмежену кількість категорій послуг.

Сервіс Mapus.ua - для пошуку послуг на районі

Шукайте замовників і виконавців на Мапус, економте час і гроші, заробляйте з нами. Скачайте мобільну версію сервісу на свій телефон, щоб в будь-який момент мати можливість швидко і без проблем вирішити найрізноманітніші проблеми - від замовлення кур'єрської доставки на таксі до пошуку репетитору або няні.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt