Українська
User navigation
logout icon Вийти

Послуги пішого кур'єра

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Послуги пішого кур'єра

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Піший кур'єр

Замовити послуги пішого кур'єра ви завжди можете максимально швидко і просто на сайті Мапус. Тут також можна знайти виконавців для такого завдання не лише у Києві, а і в інших містах країни. Відкривайте мапу, шукайте піктограму з коробкою, зв'язуйтеся з кур'єром безпосередньо і домовляйтеся про взаємовигідні умови співпраці! Ті користувачі, які хочуть знайти роботу пішого кур'єра зі щоденною оплатою, теж можуть використовувати сервіс для пошуку пропозицій. Їм ми рекомендуємо отримати статус перевіреного виконавця, щоб завдань було більше.

Швидка доставка пішим кур'єром 

Доставка відправлень пішим кур'єром підходить, коли відстань між відправником і адресатом невелика, або ж потрібно доставити щось легке: документи, папери, особисті речі. Габаритні вантажі піший кур'єр не візьме, в такому випадку доведеться викликати кур'єра на автомобілі. За домовленістю, частину шляху піший постачальник може подолати на громадському транспорті.

Які доручення може виконати піший кур'єр?

Забрати кореспонденцію, невелику посилку в офісі компанії або у приватної особи і віднести її адресату. Виконати доставку з вашого магазину, кафе, ресторану в зоні пішої доступності найближчим часом.

Забрати ваш замовлення з пошти, квіткового магазину, аптеки і доставити за потрібною адресою.

Кур'єр по Києву, як і в інших великих містах, зовсім не обов'язково пересувається виключно пішки або на громадському транспорті - багато хто активно користується електросамокатами, велосипедами, щоб прискорити виконання замовлень.

Замовте послуги кур'єра за пару хвилин!

Наші користувачі можуть шукати виконавців послуг двома способами: на мапі або шляхом створення заявки. У кожного з цих варіантів - свої плюси.

Створюючи завдання, ви самі визначаєте ціну і терміни виконання доставки. Але не забувайте, що ціна повинна бути адекватною - ніхто не погодиться виконувати ваше доручення майже даром. Що стосується термінів, то цей варіант більше підходить, якщо ви хочете замовити кур'єра не прямо зараз, а, скажімо, через кілька днів. Це також оптимальне рішення для пошуку постійного кур'єра або декількох, якщо ви володієте рестораном, кондитерською або пекарнею і хочете розширити сферу послуг шляхом введення доставки по своєму району.

Знаходячи виконавців на мапі, ви можете відразу зв'язатися з ними і обговорити умови співпраці. Для цього вам буде потрібно авторизуватися на сайті - ми не показуємо контакти виконавців і замовників неавторизованим користувачам. Рекомендуємо обирати перевірених виконавців - тих, хто підтвердив свою особу документами, відповідно, заслуговує на довіру з боку замовників.

Знаходьте роботу пішого кур'єра на Мапус!

 

Сервіс Мапус зручний не тільки для замовників послуг, але і для тих, хто шукає можливість підробити поруч з будинком. Якщо ви готові виконувати роботу пішого кур'єра, створіть акаунт і заповніть профіль - чим більше інформації про себе ви вкажете, тим вище буде рівень довіри до вас.

Радимо отримати статус «Преміум виконавець», це нескладно і не займає багато часу, проте надасть вам багато плюсів. Серед них - можливість інтегрувати профіль з акаунтами у соціальних мережах, пріоритетне відображення профілю в результатах пошуку, можливість створити індивідуальну аватарку і багато іншого.

Ким би ви не були - замовником або виконавцем - Мапус відкриє для вас нові перспективи. З нами ви будете заробляти і економити, отримувати і надавати послуги, ділитися своєю думкою про тих, з ким співпрацювали і, звичайно, розвивати малий бізнес!

 

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt