Українська
User navigation
logout icon Вийти

Дизайн та Реклама

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Дизайн та Реклама

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Дизайн та Реклама

Знайти спеціаліста з дизайну, або реклами у сервісі Мапус просто: створюйте завдання або обирайте виконавця на мапі поблизу будинку. Ми зібрали всі послуги на районі в одному місці у зручному форматі сервісу з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Щоб бачити контакти інших користувачів, потрібно зареєструватися. Для цього потрібно лише вказати ім'я, адресу електронної пошти та номер телефону.

Замовити послуги з проектування, дизайну та реклами на Мапус.

У цьому розділі сервісу послуги пропонують архітектори, проектувальники, дизайнери. Спеціалісти цього розділу також можуть допомогти із виготовленням та монтажем реклами (наружної та інших). Вони займаються проектуванням будинків, котеджів, виконують дизайн-проекти інтер'єру та екстер'єру, у тому числі візуалізації. До їхніх послуг вдаються, коли хочуть, щоб результат будівництва або ремонту максимально відповідав потребам замовника, а також відповідав нормам, що діють, був ергономічним і функціональним. Спеціалісти цього розділу також можуть допомогти із виготовленням та монтажем реклами (наружної та інших).

З якими завданнями можна звернутися до проектувальника?

Створення проекту житлового будинку. Фахівці пропонують розробку проектів будинків із цегли, СІП-панелей, блоків, бруса та інших матеріалів. При проектуванні вони дотримуються побажань замовника до планування приміщень, грамотно розміщають «мокрі точки», розетки та вимикачі, розраховують необхідні потужності електроенергії та опалення.

Ландшафтний дизайн. У власному будинку ділянка - це не тільки можливість будь-коли бувати на свіжому повітрі, але і постійна праця. Ландшафтний дизайнер допоможе спроектувати та втілити у життя ідеальне розташування зелені на ділянці, щоб рослини почували себе комфортно та радували вас своїм виглядом цілий рік.

Проект інтер'єру квартири. Для цього використовуються спеціальні програми, що дозволяють побачити, як виглядатиме ваше житло з різним оздобленням стін, підлоги, стелі. Дизайнер використовує вільний простір максимум, задіявши кожен квадратний сантиметр таким чином, щоб розмістити все необхідне для комфортного життя всіх членів родини.

Шукайте досвідчених проектувальників та дизайнерів у сервісі Мапус! Скачайте наш мобільний додаток, і тоді всі послуги завжди будуть під рукою. Наш сервіс повністю безкоштовний для замовників та виконавців.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt