Українська
User navigation
logout icon Вийти

Дизайн для соціальних мереж

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Дизайн для соціальних мереж

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Дизайн соціальних мереж

Знайти дизайнера соцмереж на Мапус можна в пару кліків, до того ж наш сервіс повністю безкоштовний та зручний і для замовників, і для виконавців. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс не дасть вам заплутатися, а пряме спілкування з фахівцями з різних галузей дозволить не переплачувати посередникам. Економте з Мапус, замовляючи послуги на районі!

Навіщо потрібно замовляти дизайн соцмереж?

Сучасні соціальні мережі стрімко перетворюються на сторінки, на яких користувачі діляться своїми фотографіями, на потужні та вкрай затребувані рекламні майданчики. Це чудові маркетингові інструменти для продажу товарів та послуг, головне – навчитися ними користуватися.

Щоб залучати передплатників потрібно постійно генерувати контент. А ще розробити стильний дизайн сторінки, на яку ваші потенційні покупці бажали б заходити. Непрезентабільні фото, скопійовані з Гугл, не виділять вас на тлі конкурентів і точно не принесуть успіху. А ось правильно оформлена сторінка групи, спільноти здатна багато сказати про ваш професіоналізм.

Сторінка в соціальній мережі для бізнесу – це вітрина. Тут демонструються та рекламуються товари, тут же можна зробити замовлення та почитати живі відгуки. Візуальна подача контенту повинна говорити про те, що вам не начхати на людей, які відвідують вашу спільноту, ви дбаєте про те, щоб їм було комфортно та приємно перебувати у вас у гостях.

Отже, якщо резюмувати важливість дизайну соцмереж, можна сказати, що:

Аватар та обкладинка вашої групи (спільноти) повинні добре поєднуватися між собою. Уникайте візуального шуму, відчуття перевантаженості та захаращеності в дизайні.

Усі публікації мають робитися у єдиному стилі, зокрема, і текстовий контент.

Зображення на обкладинці групи та інші фото, що публікуються, повинні бути якісними, без водяних знаків та інших артефактів.

Якщо вашому бізнесу не вистачає передплатників у соціальних мережах, або ви тільки вийшли на ринок і готові підкорювати його через Фейсбук, Тік-Ток, Інстаграм чи інші сервіси, найміть дизайнера. Він допоможе вам структурувати всі побажання та приведе сторінки у порядок, зробивши їх не лише привабливими, а й інформативними.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt