Українська
User navigation
logout icon Вийти

Дизайн інтер'єрів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Дизайн інтер'єрів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Дизайн інтер'єру

Потрібен дизайнер інтер'єру? Знайдіть його у сервісі Мапус за пару хвилин! Ми пропонуємо своїм користувачам два зручні варіанти пошуку виконавців: на мапі або шляхом створення завдання. Обирайте, що вам простіше, і замовляйте послуги у професіоналів без комісій та посередників. Не забудьте залишити відгук про результати співпраці!

З чого складається вартість дизайну інтер'єру «під ключ»?

Ціна на дизайн складається з кількох факторів: площі приміщення, вартості візуалізації, якщо вона потрібна, зняття вимірів, підготовки робочих планувань, підбору меблів, елементів освітлення тощо. Чим більше робіт виконає дизайнер за вашим проектом, тим дорожче обійдуться його послуги, але й краще результат.

Навіщо звертатися до дизайнера, адже у мережі можна знайти стільки прикладів вдалих дизайнів для будь-яких будинків та квартир? Перш за все, звернення до дизайнера інтер'єрів дасть вам гарантію того, що будуть враховані всі аспекти та тонкощі саме вашого житла, а також ваші побажання.

Замовляти дизайн інтер'єру квартири чи офісу найкраще до початка ремонту: так фахівець зможе адаптувати дизайн саме під ваші потреби, за необхідності перенести мокрі точки, збільшити кількість розеток тощо. Готовий проект із зазначеними матеріалами, артикулами меблів та світильників, типами покриттів для стін, підлоги та стелі потім передається будівельній бригаді, яка виконує ремонтні роботи. Добре, якщо дизайнер також здійснюватиме авторський нагляд та простежить за тим, щоб усе було зроблено саме так, як у проектній документації. Завдяки тому, що багато дизайнерів співпрацюють із виробниками та постачальниками меблів, вартість дизайн-проекту може повністю покритися знижками на предмети обстановки – так замовник може заощадити і при цьому отримати якісний, продуманий до дрібниць інтер'єр.

Шукати дизайнера інтер'єру на Mapus просто, використовуйте наш сервіс з комп'ютеру або свого мобільного пристрою (для смартфонів у нас є додаток). Обирайте потрібну вам категорію, а потім переходьте у профілі виконавців та ознайомтеся з їхніми роботами.

Якщо ви і самі займаєтеся дизайном інтер'єру, створіть профіль виконавця, це не забере багато часу. Заповніть профіль, щоб замовники могли бачити, наскільки ви гарні у своїй справі, вкажіть середню вартість дизайн-проекту.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt