Українська
User navigation
logout icon Вийти

Дизайн інтернет-банерів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Дизайн інтернет-банерів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Дизайн банерів

Потрібні дешеві послуги з дизайну банерів? Замовте їх через Мапус, без посередників та комісій. Ми пропонуємо вам зручний формат послуг на районі у вигляді мапи, де зібрано всіх виконавців — знайти найближчого фахівця ви зможете за пару хвилин! У профілях виконавців вказані їх досвід, розцінки, профільні напрямки роботи та інша корисна інформація. Контактні дані інших користувачів видно лише тим, хто авторизований у сервісі – так ми захищаємо вас від спаму.

Знайдіть чудового дизайнера банерів та домовляйтеся безпосередньо!

Банер - це загальна назва для графічної реклами в онлайн та офлайн форматах. Банери використовуються, щоб залучати цільову аудиторію, інформувати її про відкриття закладів, знижки та акції, що проходять. Дизайн банера краще довірити професіоналу: він точно зможе зачепити ваших потенційних клієнтів, і тоді вони не пройдуть повз.

Знайти дизайнера та замовити у нього банер на Мапус можна двома способами:

на мапі. Відкривайте головну сторінку нашого сервісу, знаходите на мапі свій район чи населений пункт та обирайте виконавця. Рекомендуємо віддавати перевагу дизайнерам зі статусом «перевірений виконавець», ці люди підтвердили свою особу адміністрації сервісу;

через завдання. Тиснить «Створити завдання», заповнюйте поля. У заголовку напишіть, що вам потрібний рекламний банер, позначте, для якої організації чи бізнесу. Потім докладніше опишіть завдання, поставте реальні терміни. Не забудьте вказати актуальність завдання – після закінчення цього терміну ваше завдання автоматично зніметься з публікації, і вас не турбуватимуть дзвінки або повідомлення.

Ціна розробки банера залежить від складності завдання, термінів (термінові замовлення дорожче) та кваліфікації виконавця. Для досвідчених дизайнерів таке завдання не здається складним, перед початком співробітництва вони ретельно з'ясовують у замовника всі побажання та вимоги до банера, можуть попросити заповнити бриф з відповідями на запитання.

Свої послуги з дизайну банерів пропонують і приватні дизайнери, і рекламні агенції, і друкарні. Як правило, у фахівців, що працюють з дому, розцінки нижчі, адже їм не доводиться платити за оренду офісу.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt