Українська
User navigation
logout icon Вийти

Дизайн ландшафтів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Дизайн ландшафтів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Ландшафтний дизайн

Професійний ландшафтний дизайнер здатний творити дива: він перетворює звичайні дачні та присадибні ділянки на впорядковану територію, де кожен кущик і квітка знаходить своє місце. Знайти ландшафтного дизайнера ми пропонуємо у сервісі Мапус: тут свої послуги пропонують і фахівці-початківці, і досвідчені професіонали. Сервіс повністю безкоштовний для замовників та виконавців, при цьому ви самі обираєте відповідного спеціаліста та зв'язуєтеся з ним безпосередньо, без посередників.

Послуги ландшафтного дизайну

Що вміють сучасні ландшафтні дизайнери? Вони пропонують своїм клієнтам дуже широкий перелік послуг:

  • Створення проектів з нуля. Ви отримаєте готовий продуманий план висадки рослин, розбивки клумб, рокаріїв, альпінаріїв. При створенні проекту дизайнер враховує тип ґрунту на вашій ділянці, рівень природного освітлення, висоту ґрунтових вод та інші аспекти, щоб запропоновані ним зелені насадження точно прижилися та відчували себе комфортно.
  • Втілення проектів у життя. Ландшафтні дизайнери – не просто творці-теоретики, а ще й садівники. Вони самі займуться висаджуванням рослин, зроблять на вашій ділянці рівний зелений газон, розіб'ють квітники і створять альпінарій. А ще подбають про вуличне освітлення, встановивши світильники на батареях вздовж доріжок або на газоні.
  • Догляд за садом на постійній основі. Мало просто висадити рослини та вчасно їх поливати. Саду потрібний регулярний догляд. Прополювання, видалення бур'янів, внесення добрив, захист рослин від холоду взимку тощо. Якщо хочете, щоб створена дизайнером краса не в'янула, доведеться або самому поринути у всі тонкощі садівництва, або найняти для цього фахівця.

Послуги ландшафтного дизайнера можна замовити, якщо ви мрієте про розкішну лаунж-зону з вогнищем у себе на ділянці, але не знаєте, з чого почати.

Ми рекомендуємо замовляти ландшафтний дизайн у перевірених виконавців – тих, хто підтвердив свою особу та кваліфікацію адміністрації сервісу. Ми впевнені, що Мапус стане для вас надійним помічником у пошуку та замовленні будь-яких послуг на районі. Скачайте наш мобільний додаток, щоб Мапус завжди був під рукою.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt