Українська
User navigation
logout icon Вийти

Дизайн веб-сайту

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Дизайн веб-сайту

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Дизайн веб-сайтів

Замовити послуги веб-дизайнера можна у цьому розділі Сервісу Мапус. Ми пропонуємо вам зручний інструмент для пошуку та пропозиції послуг на районі, який допоможе вам заощаджувати час та гроші. Реєстрація в сервісі не займе у вас більше кількох хвилин, достатньо вказати адресу електронної пошти, ім'я та номер телефону. Ваші контактні дані будуть видно лише авторизованим користувачам Мапус, таким чином ми захищаємо вас від спаму.

Навіщо потрібний дизайнер сайтів?

Розробка дизайну сайту безперечно потрібна бізнесу, якщо хочеться виділитися на тлі конкурентів. Шаблонні рішення в такому разі не підійдуть, оскільки вони не адаптовані під конкретну цільову аудиторію, специфіку товарів та послуг вашого бренду.

Які сайти можна доручити зробити веб-дизайнеру?

Сайт інтернет-магазину. Якщо ваше завдання продавати товари, і робити це так, щоб покупцям не доводилося довго шукати кнопку замовлення або оплати, дизайн магазину треба замовляти у професіонала. Інакше ваші потенційні покупці будуть йти до конкурентів, де інтерфейс простіше, зрозуміліше та зручніше.

Сайт-візитку. На такому сайті розміщується інформація про компанію чи бренд, причому лаконічно. Обов'язковий елемент — це контактні дані, краще, якщо посилання будуть активними, щоб відвідувачу сайту не довелося копіювати адресу електронної пошти або номер телефону.

Лендінг. Розробка веб-дизайну для лендінгу особливо важлива, адже основне завдання сайту — продавати конкретний товар чи послугу, а також розповісти про всі його переваги так, щоб читач натиснув кнопку «купити».

Корпоративний сайт. Розповідає про досягнення та досвід компанії чи бренду, служить для підвищення впізнаваності торгової марки, містить інформацію про вакансії.

Замовити дизайн сайту під ключ на Мапус можна двома способами: створивши завдання або знайшовши виконавця на мапі. Обидва варіанти по-своєму зручні та не вимагають багато часу. Ми рекомендуємо обирати перевірених виконавців, з відгуками та портфоліо готових робіт. Не забувайте залишати власні відгуки, щоб підвищувати рейтинг відповідальних виконавців.

Використовуйте Мапус для пошуку будь-яких послуг, скачайте мобільний додаток, і тоді найкращі фахівці у всіх сферах будуть від вас на відстані витягнутої руки!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt