Українська
User navigation
logout icon Вийти

Дизайн стендів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Дизайн стендів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Дизайн стендів

Інформаційні стенди на замовлення виготовляють дизайнери та поліграфісти, які пропонують свої послуги у цьому розділі сервісу Мапус. Обирайте серед перевірених виконавців, щоб не розчаруватися в їх роботі, а також не забувайте залишати свої враження про співпрацю з фахівцями. Наш сервіс повністю безкоштовний, тут вам не доведеться платити комісії посередникам, будь-які послуги можна швидко знайти на районі, поблизу будинку чи офісу.

Послуги з дизайну стендів

Інформаційні, рекламні стенди давно стали повсякденною частиною життя: ми бачимо їх у торгових центрах, державних організаціях, медичних установах, магазинах та офісах. Щоб стенд виконував своє основне завдання – інформував чи рекламував, він має бути правильно зроблений. Довірити таке завдання слід графічному дизайнеру.

За типом розміщення стенди поділяються на:

інтер'єрні. Ті, що розташовані у приміщеннях. Як правило, на таких стендах розміщується оперативна інформація, оголошення, відомості про організацію тощо. Стенд також можна використовувати як дошку пошани для мотивації працівників підприємства;

вуличні. Такі стенди активно використовуються кафе, ресторанами, вони розміщують на них меню або відомості по акціях, а також соціальними службами, магазинами. Зазвичай це стенди з вільним доступом до вмісту, щоб можна було швидко замінити одні аркуші на інші.

Для оформлення стенду прийнято використовувати яскраві кольори, що привертають увагу. Якщо в організації є корпоративні кольори, слід використовувати саме їх. Для важливіших повідомлень робляться візуальні акценти, наприклад, напис «Важливо» над кишенькою з оргскла чи пластику. Туди будуть розміщуватись оголошення з найважливішою інформацією. Не варто забувати і про інше правило: чим вище буде розташовуватися стенд, тим більшим має бути шрифт тексту на ньому.

Ціна дизайну виставкового стенду зазвичай невисока, залежить вона від кваліфікації виконавця та складності технічного завдання. У досвідченого дизайнера таке завдання займає не більше одного робочого дня, в результаті ви отримаєте проект, який можна передавати для виготовлення рекламної агенції.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt