Українська
User navigation
logout icon Вийти

Розробка фірмового стилю

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Розробка фірмового стилю

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Розробка фірмового стилю

Замовити брендбук та розробку корпоративного стилю ви можете у дизайнерів, які працюють через сервіс Мапус. Тут між вами та виконавцем немає посередників, а значить, ви отримуєте чесні ціни та оптимальні терміни виконання робіт. Обирайте серед безлічі виконавців по важливим для вас критеріям: близькості розташування, цін, досвіду та кваліфікації.

Навіщо потрібний фірмовий стиль?

Фірмовий стиль - це ваш канал комунікації з цільовою аудиторією, він включає і фірмові кольори, і логотип, і редакційну політику, і багато іншого. Все разом це збирається у брендбук. Вартість брендбуку залежить від багатьох факторів: кваліфікації дизайнера, масштабу діяльності компанії. Звичайно, брендбук для невеликого квіткового магазинчика буде набагато дешевшим, ніж для великого банку.

Чи потрібний фірмовий стиль вашому бізнесу? Так, якщо ви хочете щоб вас впізнавали. Якісно розроблена айдентика дозволяє споживачеві легко розрізняти бренд навіть у швидкоплинному побаченому рекламному ролику або на білборді. Щоб при одному погляді на ваш логотип клієнти могли зрозуміти, що ви продаєте, чи корисні для них ваші товари та послуги, щоб при розширенні бізнесу також легко масштабувався ваш фірмовий стиль.

Розробкою айдентики та фірмового стилю займаються як приватні дизайнери-фрілансери, так і великі маркетингові компанії, дизайнерські бюро. Обирати у даному випадку варто не лише за рівнем цін, зрозуміло, у компанії вони будуть вищими, а й за прикладами з портфоліо. Обов'язково ознайомтеся з раніше виконаними роботами дизайнера, подумайте, чи вони вам подобаються, чи готові ви довірити власний бренд такому фахівцю.

Як зрозуміти, що перед вами - професіонал?

Він ставитиме багато запитань. Найголовніше для розробника корпоративного стилю — зрозуміти, які цінності та ідеї замовник хоче донести до своїх клієнтів, у чому полягає його місія.

Він надасть вам докладний кошторис, з розбивкою з різних видів робіт. Тобто ви знатимете, з чого складається остаточна вартість створення фірмового стилю.

Він уважно ставитиметься до ваших побажань, але кількість безкоштовних правок буде вказана у договорі. Професіонали цінують свій час.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt