Українська
User navigation
logout icon Вийти

Ремонт цифрової техніки

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Ремонт цифрової техніки

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Ремонт техніки

Комп'ютерна техніка часто виходить з ладу, причому неважливо, в офісі вона стоїть чи дома. Причинами поломки часто є віруси, шкідливі програми, а також механічні пошкодження. У більшості випадків відремонтувати комп'ютер коштує дешевше, ніж купити новий, тому ми пропонуємо вам знайти хорошого спеціаліста на Мапус. Обирайте потрібну категорію послуг та шукайте майстрів на мапі свого району – це зручно!

Як викликати майстра з ремонту комп'ютера додому?

На Мапус вам доступні два способи замовлення послуги: можна знайти виконавця на мапі, а можна створити завдання та дочекатися, коли хтось із майстрів сам відгукнеться та запропонує вирішення вашої проблеми.

Звернутися до майстра можна з будь-якої з таких причин:

Ноутбук або комп'ютер перестав вмикатися. Можливо, виникла несправність у блоці живлення або вийшла з ладу батарея.

Ноутбук був залитий водою чи іншою рідиною. Фахівці радять відразу знеструмити пристрій і негайно звернутися до сервісного центру або викликати майстра додому.

Перестала завантажуватись операційна система, при спробі включення техніка показує синій екран.

Зникли звук або зображення з екрана. У випадку з комп'ютером проблема може полягати в несправній звуковій карті та відеокарті, у випадку з ноутбуком - у пошкодженні шлейфу, що веде від материнської плати до екрану.

Постійно виникають повідомлення про помилку, немає з'єднання з Інтернетом, інші несправності.

Майстер із ремонту комп'ютерів може виїжджати додому до клієнтів. Це зручний варіант, коли немає можливості самостійно довезти техніку до сервісу. Перед ремонтом обов'язково проводиться діагностика, під час якої виявляються несправності та непрацюючі модулі. Після діагностики майстер озвучить вам вартість ремонту з урахуванням ціни своєї роботи, витраченого часу та вартості запчастин.

Шукайте перевірених виконавців, у тому числі майстрів з ремонту комп'ютерів та ноутбуків, у сервісі Мапус! Це вбереже вас від зустрічі з несумлінними «фахівцями», які накручують ціни, користуючись тим, що замовник нічого не розуміє у техніці. Після звернення залиште у профілі майстра відгук, так ви підвищите його рейтинг та допоможете іншим людям, яким потрібні подібні послуги, зробити правильний вибір.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt