Українська
User navigation
logout icon Вийти

Ремонт годинників і хронометрів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Ремонт годинників і хронометрів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Ремонт годинників та хронометрів

Знайти хорошого майстра з ремонту годинника поруч з будинком, на районі, вам допоможе сервіс Мапус. Відкривайте мапу, обирайте потрібну категорію послуг та зв'язуйтесь зі спеціалістами безпосередньо, без посередників.  Вам не потрібно платити жодних комісій, або оплачувати доступ до контактів користувачів, ви бачитимете їх відразу, як тільки зареєструєтесь в сервісі.

Найкращі майстри з ремонту годинника поруч з вами!

Незважаючи на те, що годинник з успіхом замінюється смартфоном у кишені, у них досі багато шанувальників. Годинник зараз — це частина образу успішної людини, тому не дивно, що їх ремонтом та обслуговуванням займаються багато сервісних центрів та приватних майстрів.

Серед їхніх послуг ви знайдете:

Профілактичний ремонт, під час якого майстер повністю розбирає механізм, змінює зношені деталі, здійснює полірування скла циферблату та перевірку ходу. Зазвичай такі роботи пропонують для дорогих механічних годинників, наприклад, швейцарських, щоб підтримувати механізм у справному стані.

Ремонт електронного або кварцового годинника, заміну ремінців, батарейок, тріснутого скла, заміну ущільнювачів на кришці, ультразвукове миття корпусу. Крім цього, звернутися до майстра можна для редагування роботи стрілок або відновлення механізму після падіння, потрапляння в нього води або іншої рідини.

Обирати майстра з ремонту годинника і домовитися з ним, щоб він полагодив годинник, ви можете двома способами: на мапі або шляхом створення завдання. Створити завдання можна за пару хвилин, головне — детально описати поломку, вказати марку та модель годинника, щоб майстер міг відразу оцінити, чи під силу йому таке завдання.

Пошук на мапі теж не триватиме багато часу. Достатньо перейти у профіль будь-якого з виконавців у потрібній категорії та написати йому.

Не поспішайте позбавлятися від зламаного годинника, в більшості випадків його можна швидко повернути в робочий стан. Багато майстрів працюють просто при клієнті, вони нікуди не передають годинник і чинять їх буквально на очах замовника. Це особливо важливо, якщо годинник дорогий.

Після звернення до майстра, якого ви знайшли на Мапус, залиште про нього відгук. Так іншим користувачам буде простіше робити власний вибір.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt