Українська
User navigation
logout icon Вийти

Ремонт планшетів і телефонів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Ремонт планшетів і телефонів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Ремонт мобільних телефонів та планшетів

Потрібен сервіс ремонту телефонів? Знайдіть найближчого до вас майстра на мапі Мапус і зв'яжіться з ним без посередників. Щоб бачити контакти користувачів, зареєструйтесь у сервісі, для цього потрібно лише вказати адресу пошти та номер телефону. Ми гарантуємо, що не турбуватимемо вас розсилками.

Сервісний центр із ремонту телефонів чи приватний майстер?

Пропозицій щодо ремонту смартфонів та планшетів зараз дуже багато, що не дивно — попит породжує пропозицію. Мобільні телефони стали невід'ємною частиною нашого життя, і у дітей, і у дорослих. Така техніка вимагає дбайливого поводження, адже варто лише впустити її або пошкодити якимось іншим чином, з ладу може вийти будь-яка частина — дисплей, тачскрин, корпус тощо. Майстри з ремонту телефонів найчастіше стикаються саме з результатом необережного поводження з технікою, на другому місці – програмні поломки, спричинені вірусами, збоєм операційної системи.

Коли телефон або планшет вийшов з ладу, можна звернутися до сервісу або до приватного майстра. Що обрати? Залежить від кількох факторів:

Якщо телефон на гарантії, здавати його в ремонт потрібно тільки авторизований виробником сервісний центр або магазин, де була зроблена покупка.

Якщо у вас немає можливості везти гаджет у сервіс, можна викликати майстра додому. Головне — заздалегідь повідомити про те, яка саме проблема виникла, щоб він міг взяти потрібний інструмент і запасні частини.Але не забувайте, що здебільшого майстри мають фіксований тариф на виїзд, тобто заплатити доведеться в будь-якому випадку, навіть якщо ви відмовитеся від ремонту.

Складні поломки, що вимагають паяння або використання професійного обладнання, можна усунути тільки в умовах сервісу (або майстерні у фахівця). Там у майстра все буде під рукою, і роботу буде зроблено швидко і якісно.

Як правило, відповідальні майстри з ремонту телефонів та планшетів дають гарантію на виконану роботу, яка становить від кількох тижнів до кількох місяців.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt