Українська
User navigation
logout icon Вийти

Ремонт супутникових і ефірних антен

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Ремонт супутникових і ефірних антен

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Ремонт супутникових та ефірних антен

У цій категорії сервісу Мапус ви знайдете майстрів із встановлення, налаштування та ремонту супутникових та ефірних антен, ТВ-приставок, супутникового інтернету. Це професіонали, які шукають замовлення на районі, тобто поблизу будинку чи роботи, але багато хто з них охоче виїжджає по заявках і в інші райони. Обирайте перевірених виконавців, залишайте відгуки щодо результатів звернення!

Замовте монтаж супутникової антени за кілька хвилин

Знайти спеціаліста на Мапус можна двома способами: на мапі чи через завдання. Другий варіант зручний, якщо майстер потрібний не дуже терміново - наприклад, якщо ви плануєте переїзд і хочете забрати тарілку із собою, щоб підключити кабельне ТБ на новому місці.

Пошук на мапі — швидший спосіб, для цього вам потрібно лише авторизуватись у сервісі (або зареєструватися, якщо ви не зробили цього раніше), а потім вибрати свій район та шукати виконавців у потрібній категорії. Авторизованим користувачам видно контактні дані, ви самі вибираєте зручний для вас спосіб зв'язку - у повідомленнях в сервісі, смс, месенджері або по телефону. Ми будемо вдячні, якщо ви після виїзду майстра до вас додому ви залишите свої враження про нього на Мапус.

Щоб обраному виконавцю було простіше зорієнтувати вас за ціною на ремонт супутникової антени або інші послуги, детально опишіть йому, що саме вийшло з ладу — чи є картинка, звук, кабелі, що ведуть до ресивера, і так далі.  Майстер зможе приблизно зрозуміти, в чому причина несправності, і взяти з собою все необхідне для її усунення. Після виконання робіт він надасть гарантію.

Знайдіть роботу з обслуговування антен та іншого обладнання

Професійним установникам ефірних, супутникових антен та іншого обладнання передачі даних ми пропонуємо використовувати всі можливості сервісу для пошуку нових клієнтів. Якщо ви впевнені, що добре знаєте свою справу і готові до зростання кількості заявок, реєструйтесь як виконавець!

Щоб звернень до вас було більше, надішліть нам на перевірку фото паспорта, що підтверджує вашу особу. Ми надамо вам статус перевіреного виконавця, і довіра замовників зросте, як і заробітки.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt