Українська
User navigation
logout icon Вийти

Ремонт телевізорів і моніторів

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Ремонт телевізорів і моніторів

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Ремонт телевізорів та моніторів

Шукаєте сервісний центр з ремонту телевізорів чи приватного майстра, який може виїхати додому? Мапус допоможе вам у цьому. Відкривайте мапу, обирайте свій район та звертайтеся до потрібних фахівців безпосередньо, без посередників. Ми впевнені, що наш сервіс стане вам зручним інструментом для пошуку та замовлення будь-яких послуг на районі. Якщо ви і самі надаєте послуги, реєструйтесь у сервісі, отримуйте статус перевіреного виконавця та відгукуйтесь на завдання!

Викличте телемайстра додому та заощадіть час

Будь-які поломки домашньої техніки майже завжди трапляються несподівано і завжди неприємні. Нова техніка коштує дорого, тому в більшості випадків доцільніше полагодити зламаний монітор або телевізор, ніж витрачатися на придбання заміни. Майстрів з ремонту телевізорів, у такому випадку, можна викликати додому, щоб він провів діагностику несправності та оцінив вартість своєї роботи та необхідних запасних частин. Нескладні поломки фахівець може усунути прямо при вас, для серйознішого ремонту йому потрібно забрати телевізор або монітор у майстерню.

З якими проблемами можна звернутися до майстра?

Якщо телевізор взагалі не вмикається. Можливо, вийшов з ладу роз'єм чи блок живлення.

Телевізор увімкнено, але на екрані немає зображення. Може знадобитися заміна інвертора, лампи підсвічування РК-телевізора або ремонт блоку, який відповідає за формування картинки.

Відсутній звук у вашому плазмовому чи LCD телевізорі. Послуги телемайстра у цьому випадку – заміна динаміків або ремонт системної плати. Телевізор не бачить периферійних пристроїв: не підключається до мережі вай-фай, приставки, зовнішніх колонок або кінотеатру.

Не перемикаються канали. Проблема може бути в тюнері, системній платі чи блоці керування.

Ціна ремонту телевізорів вдома залежить від складності поломки, до вартості роботи майстра також потрібно буде додати ще ціну замінених ним запасних частин. Для точного визначення ціни майстру спочатку необхідно оглянути прилад, провести діагностику.

Знайти майстра або сервісний центр з ремонту моніторів та телевізорів на Мапус нескладно: ви можете вибрати будь-якого спеціаліста, який працює у вашому районі, чи створити завдання. Чим докладніше ви опишете завдання, тим більша ймовірність, що потрібний майстер відгукнеться відразу.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt