Українська
User navigation
logout icon Вийти

Ремонт відео/фототехніки

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Ремонт відео/фототехніки

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Ремонт фото та відеотехніки

Зламалася дзеркальна фотокамера, цифровий фотоапарат чи інша складна техніка? Знайдіть майстрів для її ремонту на Мапус за пару хвилин! Зареєструйтесь у сервісі, якщо не зробили цього раніше, щоб бачити контактні дані інших користувачів, у тому числі фахівців з ремонту цифрової техніки. Для реєстрації потрібно лише вказати номер телефону та адресу електронної пошти.

Найкращі фахівці з ремонту відеотехніки – на Мапус!

Будь-яка поломка техніки — це неприємна несподіванка, і неважливо, чи сталася вона з вашої вини, чи це результат заводської помилки. Майже завжди зламану техніку можна і потрібно ремонтувати — послуги майстра разом із купівлею запчастин обходяться дешевше, ніж новий фотоапарат чи камера.

Знайти хорошого фахівця на Мапус нескладно: вибирайте серед перевірених виконавців із позитивними відгуками. Статус «перевіреного» виконавця означає, що конкретний майстер підтвердив свою особу та кваліфікацію адміністрації сервісу.

Пошук майстра для ремонту фото та відеотехніки у нашому сервісі можна виконувати двома способами:

На мапі. Зручність сервісу Мапус полягає в тому, що ми вказуємо місце кожного виконавця на мапі, а отже, можна вибирати серед спеціалістів у своєму районі. Близькість майстра до вашого будинку - це не тільки гарантія того, що він швидко прибуде на виклик, але ще й гарантія мінімальної ціни, адже у вартість послуг не буде включена довга дорога до замовника.

Шляхом створення завдання. Натискайте «Створити завдання», вибирайте потрібну вам категорію послуг та опишіть проблему, спочатку коротко, у заголовку, а потім і докладніше. Якщо вважаєте, що це допоможе, додайте фото зламаної техніки. Коли ваше завдання пройде перевірку модератора, воно з'явиться у результатах пошуку роботи для майстрів та у вигляді піктограми на мапі.

Виконавши ремонт фото чи відеотехніки, професійний майстер надасть вам гарантію. Це термін, протягом якого відремонтована річ точно не вийде з ладу. Якщо ж це станеться, фахівець виконає знов ремонт, але вже власним коштом.

Бронюйте послуги в сервісі Мапус, зв'язуйтесь з майстрами безпосередньо, без посередників. Вам не доведеться платити комісію, а отже, ви зможете заощадити на ремонті фототехніки.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt