Українська
User navigation
logout icon Вийти

Заходи та промоакції

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Заходи та промоакції

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Заходи та промоакції

Будь-який святковий захід неможливо провести без ведучого: чи то весілля, чи ювілей, дитячий день народження, промакція. Сьогодні не складно підібрати такого фахівця, проте важливо заздалегідь вибудувати усі свої вимоги щодо нього. Ведучий на свято може бути тамадою – і сипатиме жартами, вчасно вставлятиме афоризми та підтримуватиме веселу атмосферу, а може бути аніматором – і тут перевага надається конкурсам, іграм.

У сучасному світі досить розвинена індустрія розваг. Організація заходу – справа клопітка, і одна з важливих складових успіху – знайти ведучого:

  • Для весілля або ювілею прийнято запрошувати тамаду – людину, яка візьме у свої руки все застілля, буде грамотно підводити людей до тих чи інших дій, розважатиме і спрямовувати;
  • Для дитячого дня народження, корпоративу фірми, новорічного свята підійде аніматор – людина, яка має у своєму арсеналі масу заготовок для організації дозвілля компанії людей (дорослих чи дітей);

ведучий шоу або промоакції - людина, яка може провести заздалегідь сплановану програму, вчасно помітити проблему і зробити так, щоб це залишилося тільки в його пам'яті.

Як правило, ціна послуги тамади обговорюється індивідуально – на це є причини. Важливими факторами вважають і рівень самого заходу, і заклад, у якому він проходитиме, і кількість людей, і тривалість. На Мапус Ви легко знайдете фахівців, які готові провести захід, а всі умови можна обговорити заздалегідь.

Найчастіше гарного ведучого (тамаду, аніматора) дбайливо передають із рук до рук, і це цілком виправдано. Людина встигла показати себе, її професіоналізм не викликає сумнівів – і це запорука успіху. Але не поспішайте і спробуйте знайти свого ведучого:

  • створіть завдання на Mapus.ua – це доступно будь-якому зареєстрованому користувачеві, а потім відстежуйте відповіді на нього;
  • Подивіться всіх виконавців на мапі у потрібному вам районі - в описах аніматори та ведучі розповідають про свої навички, і часто можна таким чином знайти "свіже рішення".

На Mapus.ua всі розрахунки здійснюються безпосередньо, немає прихованих платежів чи інших відрахувань – і це перевага.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt