Українська
User navigation
logout icon Вийти

Друг на годину

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Друг на годину

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Друг на годину

Сучасний ритм життя – для одних природний, а для інших – майже марафон. Коли немає часу на спілкування з людьми, майже не залишається нічого на дозвілля, виникає проблема – як виговоритись? Тут прийдуть на допомогу послуги друга на годину. Він замість психолога вислухає, порадить, у міру свого розуміння ситуації, а може й просто треба помовчати – дивлячись, який буде запит клієнта.

Дружба на короткий час – все можливо!

Спілкування – важлива складова у житті будь-якої людини, але обставини у житті іноді розставляють інші пріоритети. Необхідність багато працювати, відсутність близьких людей навколо, стан апатії – все це заганяє людину в глухий кут. Здавалося б, виходу немає. Але на Mapus.ua є! Друг на годину – людина, яка готова зустрітися, вислухати, поговорити. Співрозмовник, який не претендує на багато уваги, часу тощо, але при цьому готовий стати тим, хто вислухає, порадить.

Що чекати від друга на годину:

  • можливість обговорити проблему, пожалітися на родичів чи друзів, не боячись, що їм передадуть про це;
  • Висловити все, що накипіло - людина ж не знає ні вас, ні родичів, ні колег, а відповідно, не буде давати оцінку діям;
  • Розповісти про те, як зрадила подруга - ефект “випадкового знайомства в купе поїзда” ще ніхто не скасовував.

Якщо ви вмієте слухати – заробляйте на Mapus.ua

Знаєтесь на психології, цікавитеся різними психотипами людей, любите слухати цікаві історії? Чому б не зробити із такого хобі додатковий заробіток? Реєструйтеся на Mapus.ua, пройдіть авторизацію – та пропонуйте свої послуги. На мапі міста з'явиться і ваш профіль, а клієнти зможуть звертатися по таку потрібну сьогодні послугу – вислухати.

Mapus.ua – найсучасніший сервіс, максимально зручний і для замовника, і для виконавця. Жодних підводних каменів, зайвих грошей, спілкування через посередника – все безпосередньо між замовником та виконавцем. Пропозиція друг на годину – послуга не конфіденційна, варто пам'ятати про це. На відміну від психолога чи лікаря, людина, яка прийде поговорити, не дає жодних обіцянок щодо зберігання інформації.

Зручна мапа з позначками виконавців по районах вашого міста – чудовий спосіб знайти друга на годину. Спробуйте-  вам сподобається!

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt