Українська
User navigation
logout icon Вийти

Промоутер

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Промоутер

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Промоутер

Реклама – двигун торгівлі, відомо всім. А рекламні акції, що проводяться у великих ТРЦ та невеликих супермаркетах, давно вже перестали дивувати покупців. Однак, кожна така акція має чітку мету – просунути товар. І тут стануть у нагоді промоутери – люди, що роздають листівки, рекламні брошури або зразки продукції. Робота промоутером – найчастіше доля студентів, школярів старших класів. Молоді, завзяті та азартні, вони чудово справляються зі своєю роллю. Знайти та замовити промоутерів на Mapus.ua – чудова ідея!

Знадобляться промоутери

Як правило, рекламні акції проводять у торгово-розважальних центрах, щоб привернути увагу до магазину або окремої продукції. Однак найняти промоутера можна і для інших цілей:

  • робота в рамках виставки - роздавати листівки, іншу рекламну продукцію;
  • робота на вулиці – залучати клієнтів у новий магазин або розповідати їм про акцію, яка проводиться сьогодні;
  • робота у спеціальному костюмі – як правило, таким користуються магазини чи компанії, які мають власних персонажів.

Промоутер на роздачу листівок – людина, якій не потрібна спеціальна кваліфікація. Однак тут важливо, щоб бути чесним і порядним, роздавати листівки, а не викидати їх, отримавши певну кількість на день.

Знайти промоутера можна наступним чином: створити завдання, вказати у ньому всі подробиці – де потрібно працювати, скільки часу, коли починати – та моніторити відповіді. Важливо пам'ятати, що завдання має бути актуальним, інакше виконавці не бачитимуть його.

Ви – промоутер: залиште свою позначку на мапі.

Бажаєте, щоб послуги промоутера приносили вам гроші? Заведіть обліковий запис на Mapus.ua та підтвердіть його. Ця робота у форматі «тут і зараз». Інакше кажучи, це швидкі гроші. Достатньо відпрацювати зміну – і отримати розрахунок. Але треба підійти до завдання з фантазією, адже промоутерів може бути багато, а стати найкращим серед них – завдання із зірочкою, як кажуть у підручниках.

Mapus.ua – сервіс, який пропонує безліч можливостей і для клієнтів, і для виконавців. Усі переговори та розрахунки ведуться безпосередньо, це виключає всілякі приховані платежі чи послуги посередників. Заходьте на сайт, шукайте виконавців на мапі – і залишайтесь тут надовго!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt