Українська
User navigation
logout icon Вийти

Юридичні послуги

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Юридичні послуги

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Юридичні послуги

Найчастіше в житті настає момент, коли потрібна консультація або послуга адвоката. У більшості випадків це трапляється тоді, коли людина перебуває у складному становищі, а адвокат як фахівець може змінити ситуацію на краще. Вартість послуг адвоката залежить від обсягу необхідних дій, а також від приводу, з якого до нього звертаються. На Mapus.ua можна знайти справжнього професіонала у вашому районі.

Допомога юриста в потрібному районі на мапі.

Ціна на юридичну консультацію завжди відома до початку – це інформація, яка обговорюється з виконавцем відразу. Знайти адвоката чи юриста на Mapus.ua можна так:

  • зареєструватися у сервісі та створити завдання.
  • максимально чітко поставити завдання – яка допомога адвоката потрібна.
  • Отримати відповіді від фахівців, виділити підтверджені облікові записи та переглянути, що пропонує юрист.
  • Обговорити всі деталі, включно з прайсом на юридичні послуги.
  • Зробити остаточний вибір.

Юрист може знадобитися у різних ситуаціях: представляти клієнта в інстанціях, надавати консультації у справах протягом якогось часу, вирішувати майнові суперечки, йти до суду від імені клієнта та багато іншого. Розцінки юридичних послуг різняться, тут все залежить і від загальноприйнятих ставок, і від складності справи, і від тимчасових та інших витрат.

Пропонуйте свої юридичні послуги на Mapus.ua

Ви юрист? Створіть профайл, вкажіть у ньому набір своїх компетенцій, ціни на юридичні послуги. Ваша позначка на мапі міста стане початком нового професійного зростання. Консультація, складання позову, підготовка інших документів – все це необхідні консультації.

Всі перемовини в сервісі Mapus.ua проводяться виключно між клієнтом та виконавцем – це гарантія того, що не буде жодних несподіванок, недомовок та непорозумінь. Розрахунки прозорі, немає комісій та прихованих платежів – ціни на послуги адвоката завжди відомі заздалегідь, і це дозволить зробити правильний вибір.

Mapus.ua – ваша карта, на якій помічені фахівці. Ціна консультації адвоката – один із важливих моментів вибору, іноді ключовий. Фільтруйте всі пропозиції та знайдіть юриста, який допоможе у будь-якій ситуації.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt