Українська
User navigation
logout icon Вийти

Краса та здоров'я

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Краса та здоров'я

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Краса і здоров'я

Записатися до косметолога, перукаря, майстра манікюру та педикюру, масажисту на прийом можна швидко, якщо шукати фахівця на Мапус. Це зручний інструмент, де всі послуги на районі зібрані на великій мапі.

Відкривайте головну сторінку сервісу, обирайте потрібну вам категорію послуг та зв'язуйтесь з виконавцями безпосередньо. Щоб бачити контакти інших користувачів сервісу, ви повинні авторизуватися на сервісі. Реєстрація не займе у вас багато часу, потрібно лише вказати ім'я, адресу пошти та підтвердити номер телефону.

Знайти косметолога або записатися на процедури для обличчя, рук, всього тіла? На Мапус просто: ви можете створити завдання і отримувати відгуки від майстрів або безпосередньо зв'язатися з будь-яким з них. Створюючи завдання, вкажіть, які процедури вам потрібні, або з якими проблемами ви плануєте боротися. Тоді на ваше завдання будуть відгукуватися професіонали саме в цій галузі.

Хочете знайти перукаря поблизу будинку? Практично всі жінки, та й багато чоловіків, які стежать за своєю зовнішністю, знають, як непросто знайти свого майстра. На Мапус ви можете обрати перукаря з виїздом додому – це зручний варіант для тих, хто з якихось причин не хоче йти до салону. Послуги перукаря вдома надають багато майстрів, але працюють вони зазвичай в одному-двох районах, поряд з будинком. Така робота дозволяє їм заощаджувати на оренді місця в салоні, тому і послуга обходиться їх клієнтам дешевше. Викликати перукаря додому можна не лише для зачіски. Багато професіоналів пропонують послуги лікування та відновлення волосся, роблять святкові укладання, підбирають професійний догляд залежно від типу волосся та проблеми клієнта.

Потрібен масажист? Масаж відноситься до мануальних технік. Технік масажу безліч - постукування, погладжування, пощипування шкіри масажисти поєднують з ароматерапією, стоунтерапією (використанням нагрітих каменів), нанесенням на шкіру рослинних олій та інших косметичних продуктів. Якщо ви хочете записатися на масаж, обирайте виконавця на Мапус. Обов'язково дізнайтесь у фахівця, чи має він відповідний диплом, які види масажу він робить. Не забувайте, що масаж, як і будь-яка техніка впливу на тіло, має низку протипоказань, серед яких — підвищена температура тіла, інфекційні захворювання, проблеми з серцем і судинами.

Знайти професійного візажиста, який працює у салоні поблизу вас або приймає клієнтів вдома, завжди можна на сервісі Мапус. Візажист – професія творча, при цьому справжні майстри не перестають навчатися. Вони постійно тестують нові косметичні продукти, удосконалюють та вивчають техніки їх нанесення. Серед послуг візажиста можна знайти: вечірній макіяж (професіонал не тільки зробить вам гарний макіяж, але ще й покаже, які засоби краще використати, як підкреслити природну красу та приховати недосконалості), святковий макіяж – для весілля, випускного вечора чи іншої урочистості.

Щоб не розчаруватися у професіоналізмі майстра в галузі краси, попросіть його надати вам кілька фото його робіт, за якими можна оцінити рівень майстерності, орієнтуйтеся не тільки на фото готових робіт, хоча саме вони візитна картка, що дозволяє оцінити акуратність, креативність, професіоналізм майстра, але й на його прайс.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt